Skocz do zawartości
rewix

[Przyjęte] [Helper] rewix_gaming

Polecane posty

Nick
rewix_gaming

Jak długo grasz na serwerze?
Na serwerze gram od 2 edycji. Na obecnej, aktywną grę zacząłem od połowy października.

Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?
Dla mnie komendy nie są dużym wyzwaniem. Myślę, że na spokojnie mogę dać tutaj 9,5/10, gdyż jak każdemu, mogą się zdarzyć na początku lekkie pomyłki. Ale jak to mówią, praktyka czyni mistrza.

Czy spełniasz wszystkie wymagania?
Tak, spełniam.

Opisz siebie
Z racji na rozbudowany tekst, postanowiłem wyróżnić naprawdę istotne informacje, by był on bardziej czytelny.

Nazywam się Piotrek i mam 15 lat. Mieszkam w województwie Mazowieckim, w małym miasteczku sąsiadującym z Warszawą. Jestem osobą ambitną, kreatywną oraz pomocną. Cechuje mnie zrównoważenie. Szybko nawiązuję nowe kontakty. Moim zdaniem bezsensowne jest posiadanie życiowych wrogów oraz walka z nimi. Osób z którymi nie mam najlepszych relacji staram się unikać, by nie wywiązała się z tego nieprzyjemna kłótnia, a w miarę możliwości pogodzić się z nimi.

Posiadam naprawdę duże doświadczenie jeśli chodzi o zarządzanie serwerem, więc uważam, że idealnie sprawowałbym się w roli helpera, a później moda. Moja historia jest dość burzliwa i zawiła. Jeśli ktoś zechciałby jej wysłuchać, to mogę ją opowiedzieć przy najbliższej okazji rozmowy.

Interesuję się programowaniem i grafiką komputerową. W wolnym czasie gram w minecrafta, czytam książki i gram na pianinie

• Lubię to 3

Nono podanie bardzo ładne, przekonujące, aktywność na serwerze, aktywny, ogarnięty i co tu więcej pisać :D

Byłem podczas Twojej rozmowy z Ulanym i myślę, że test zdałeś prawie śpiewająco.

Ode mnie masz TAK.

• Dzięki! 1

Piotrku, przebrnęliśmy przez luźną pogawędkę (chociaż nie obyło się bez początkowego stresu). Potwierdziła ona tylko to, co wcześniej założyłem po obserwacji twojej osoby na serwerze. Jesteś bardzo miłą i pozytywną osobą. Naprawdę ciężko znaleźć kogoś, kto cechuje się tak wysoką kulturą w stosunku do innych rozmówców. Na początku przyszedłeś z bardzo drżącym głosem, więc pomyślałem, że przez to polegniesz. Jednak dałeś radę. Dałeś radę w tak wielkim stresie porozmawiać o wszystkim. Opisałeś siebie, powiedziałeś mi nawet jak w szkole leci. :) 

Jeśli chodzi o twoją działalność na serwerze... Co prawda nie należysz do najaktywniejszych graczy, jednak 2-4h dziennie myślę, że spokojnie grasz. Od początku tej edycji zauważyłem, że potrafisz przerwać swoją grę na korzyść gracza, który potrzebuje pomocy. Pomogłeś naprawdę ogromnej ilości graczom i jeśli chodzi o te banalne problemy, i o te bardzo skomplikowane, wymagające czasem kilkunastu minut spędzonych przy drugiej osobie. Nie widziałem również nigdy, abyś się z kimś pokłócił na serwerze (chociaż kilku osób na sto procent nie lubisz, ale to naturalne). Zresztą... Wystarczy spojrzeć na twoją historię kar. A raczej jej braku, bo od pierwszego września nie dostałeś ani jednego warna, muty czy bana. Jestem po prostu oszołomiony. 

Moim zdaniem twoją największą zaletą jest działalność na forum i discordzie. Jesteś dzięki temu poinformowany 24 godziny na dobę o wszystkich bardzo ważnych zmianach. A i to plus w aspekcie sprawowania posady Helpera, bo na Discordzie przecież też mamy kanał pomocy, prawda? 

Jednak nie, nie jesteś idealnym kandydatem, jak mógłbyś pomyśleć czytając powyższą część opinii. Twoja aktywność na TeamSpeak3 jest znikoma. Wchodzisz jedynie wtedy, gdy ktoś na ciebie porządnie naciśnie. A to jest coś koniecznego dla Helpera. Aktywność. Mam nadzieję, że się poprawisz pod tym kątem, bo naprawdę miło się z tobą rozmawia. ;)

Wydajesz się być również za mało pewny siebie. Czasem przy odpowiedziach widać, że brak ci tej stanowczości. Ale spokojnie – idzie to wyćwiczyć czy po prostu przejść przez ten pierwszy etap rekrutacji i "helperowania", bo bywa stresujący niekiedy. 

Na koniec pragnę wspomnieć o twoim zachowaniu poprawnej polszczyzny i w podaniu, i na serwerze. Jeśli chodzi o ortografię, to jest okej. Natomiast zdarza ci się "zjadać" przecinki, co widać na przykład podczas czytania tego podania. Mimo wszystko nie jesteś osobą, która powinna się wstydzić swojego języka. Wręcz przeciwnie! Używaj go, bo tylko wtedy będziesz się zbliżać ku osiągnięciu ideału. 

Zbierając wszystko w jeden worek: wydajesz się być w 99% odpowiednią osobą na tę posadę. A pozostały procent jest do poprawienia, dlatego powodzenia. Jestem na TAK!

• Dzięki! 3

Ulany jak zwykle rozprawka, ja powiem tak- wstępnie jestem za ale wcześniej spróbuję cię złapać na tsie ;)

• Haha 2

To tak, zacznijmy od podania, które jest naprawdę ładne. Aktywność na serwerze, nic dodać nic ująć :D często pomagasz graczom na czacie, jakiś tam evencik robiłeś więc jest spoko. Historia czyściutka, jesteś spokojnym i opanowanym graczem. Rozmawiałem z tobą wiele razy, masz spoko charakter i tak naprawdę jestem w stanie dać ci ocene pozytywną, jednak popraw swoją aktywność na ts3.  

Na tak

• Dzięki! 1

Po rozmowie jestem na tak.

• Lubię to 1
  • Dzięki! 1

Całkiem, całkiem.
Można spróbować, zapraszam na II etap, kierunek ts3 -> ts.skyblock.pl ->kanał pomocy, bądź pogaduchy skyblock.
Jeśli pasują tylko określone godziny poinformuj w wiadomości prywatnej na forum. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore