Skocz do zawartości
Kuba1233342

[Odrzucone] Rekrutacja

Polecane posty

1. Nick: MrKubaMC
2. Wiek:15
3. Jak długo grasz na serwerze?- Gram dużo, kiedyś grałem więcej. Ogółem siedze przy Mc cały czas.0
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? - 10/10 Pełiłem takie funkcje wiele razy, zakładałem serwery od podstaw co dało mi dużo doświadczenia co i jak. Dzięki temu myślę że mogę się przydać i pomóc
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?- Tak
6. Opisz siebie:Jestem Jakub, mam 15 lat mieszkam w Szczecinie interesuję się programowaniem głównie c# , c++ , lua i java. Lubie pomagać , jestem przyjazny i znam się na rzeczy. Nie trzeba mi powtarzać drugi raz, zasad przestrzegam i nie łamię. Myślę że mogę się przydać i podołać pomocy ku lepszemu serwerowi.

Zapraszam na rozmowę, aktualnie neutral. 

Szczerze mówiąc nie kojarzę cię z czatu, podobnie jak z ts. Podanie jest ok, lecz wydaje mi się że pisane w 4 minuty. Nie jestem przekonany co do twojej osoby, więc zapraszam cię na ts3 w godzinach wieczornych. Znajdź mnie na discordzie i powiedz kiedy masz czas. 

Aktualnie NEU/NIE

Kierunek rozmowa.

Krótkie i zarazem słabe podanie, nie przekonałeś mnie.
Dodatkowo cała jedna godzina online od początku edycji, niezbyt popisałeś się aktywnością.
O teamspeaku, czy forum nie wspominając. 

Odrzucam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore