Skocz do zawartości
Kuba1233342

[Odrzucone] Rekrutacja 2 ( poprawki )

Polecane posty

1. Nick: MrKubaMC

2. Wiek: 15

3. Jak długo grasz na serwerze?- Grałem groma czasu ok.  rok temu grałem na każdym trybie ponieważ sprawia mi to przyjnemność. Znam ten serwer ale za każdym razem zawsze znajdę jakąś niespodziankę. 

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 10/10 - Znam te komendy na pamięć i wiem kiedy je używać, jeżeli czegoś nie potrafię to bez problemu nauczę się tego i zapamiętam, jestem osobą której nie trzeba drugi raz powtarzać. Lubię pomagać graczą ponieważ sprawia mi to radość. Kiedy ktoś się mnie spyta o pomoc to bez zastanowienia mu pomogę.

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? - tak

6. Opisz siebie: Mam na imię Kuba lubię spędzać czas wolny grając w minecrafta ponieważ uspokaja mnie to, lubię też programować w różnych językach. Nie jestem osobą toksyczną lecz taką która niesie pomoc w kierunku ludzi. Jestem towarzyski i lubię nawiązywać nowe przyjaźnie. Potrafię się zachować gdy nadchodzi odpowiednia chwila. Nie trzeba mi powtarzać drugi raz , przestrzegam reguł i nakłaniam do ich przestrzegania. Lubię rywalizować i kooperować, budować, i tworzyć. Mogę powiedzieć że śmiało podołam zadaniu Helpera na tym serwerze a z każdym dniem będe stawać się coraz lepszy. 

Zapraszam na rozmowę, aktualnie neutral/nie z powodu braku umiejętności korzystania z forum. 

Wszystko rozpisałem w poprzednim twoim podaniu, oraz dodaję - z racji braku umiejętności korzystania z forum. Tym razem jestem na NIE

Posty można edytować, więc po co założyłeś nowy temat, jednocześnie stawiając się w niekomfortowej sytuacji?

Do twojej aktywności na serwerze nie mogę się odnieść, ponieważ nigdy nie zauważyłem, abyś napisał cokolwiek na czacie globalnym. Dlatego pozostaje mi ocenić wyłącznie twoje podanie. Na pierwszy rzut oka widać, że musisz nauczyć się zasad stawiania znaków przestankowych. Pomijając już to, że pojawiają się sporadycznie. Idąc dalej, spójność tekstu leży gdzieś na podłodze – w punkcie dot. komend opisałeś siebie jako osobę, a później znowu to zrobiłeś w szóstym punkcie. Jeszcze nasunęło mi się takie pytanie... Skoro wspomniałeś, iż grałeś na każdym trybie, to chciałeś napisać podanie na Helpera Skyblock czy Kidmoda Cubegame? 

Mimo wszystko zapraszam cię na rozmowę na TeamSpeak3. Czekaj na kanale pomocy Skyblock z dopiskiem w nicku "/UlanaKrowa", bo jak na razie nie mam jak wystawić opinii; samo podanie, w dodatku napisane na szybko, to za mało. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore