Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gostek33333

[Przyjęte]Podanie na Helpera

Polecane posty

Podanie na Helpera

1. Nick na TS3: gostek

2. Wiek: 18

3. Doświadczenie: Szczerze nie posiadam żadnego, lecz szybko się uczę i przyswajanie nowych rzeczy nie jest dla mnie problemem

4. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Korzystam z waszego TS'a od około 21.03.2018

5. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Miałem okazję przekonać się, że jest u was super atmosfera, co zachęciło mnie do napisania podania na helepra. Chciałbym również spróbować sprawdzić się jako helper i pomagać innym  :)

6. Opisz siebie: Mam na imię Mateusz, jestem nazwijmy to osobą pozytywnie zakręconą. :)  Interesuje się modelarstwem, oraz  kształcę się w zawodzie lakiernika samochodowego. Bardzo chętnie poznaje nowych ludzi, a praca w grupie bądź rozmowa z dużą ilością osób nie sprawia mi problemu. Z racji tego, iż uczęszczam wciąż do szkoły posiadam dużo czasu wolnego. Nie chcę zbyt dużo o sobie wypisywać, wolałbym abyście sami wyrobili sobie opinie o mnie podczas rozmowy.

• Lubię to 4
  • Smutny 1

Dlaczego nie chcesz dużo o sobie wypisywać? To właśnie tym robisz największe wrażenie. Podanie jest krótkie i nic nowego w nim nie ma. Chciałbym się dowiedzieć, jaki jest faktyczny powód dlaczego, chcesz moderować akurat tu. I chyba tylko dlatego zaproszę cię na rozmowę.

Póki co, NIE.

Rozmowa wypadała lepiej niż przewidywałem, bo jednak coś tam wiesz na temat serwera i ogólnie TeamSpeak'a.  Mimo iż nadal jesteś dla mnie człowiekiem zagadką to jestem za daniem szansy, ode mnie malutkie Tak.

Edytowano przez Nakser
  • Zdumiony 1

Mi podanie się podoba. Jest dobrze napisane i wcale nie musisz pisać o sobie wszystkiego. Kojarzę Twój nick i jestem pozytywnie zaskoczona, jednak same chęci mogą nie wystarczyć.

Zapraszam na rozmowę, chcę sprawdzić Twoją wiedzę na temat naszego serwera :)

Rozmowa wypadła bardzo pozytywnie, wiesz sporo o samym teamspeak'u jak i o naszym serwerze. W dodatku wydajesz się miłą, uczciwą i opanowaną osobą.

Ode mnie masz TAK, powodzenia :D

• Lubię to 1
  • Dzięki! 2

Zapraszam na rozmowę.

Po rozmowie jestem na Tak.

Po rozmowie jestem na tak

Ciekawa kandydatura. Podanie mi się podoba, kojarzę twój nick, ale nie mieliśmy jeszcze okazji dłużej porozmawiać.

Aczkolwiek zaufam zdaniu innych, spróbujmy - jestem na Tak. 

dBLc.png
Zgłoś się do Barklera lub Vertie w godzinach wieczornych w celu przeprowadzenia 2 etapu

• Lubię to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore