Skocz do zawartości
zubat111

Zmiany w zatwierdzeniach "eventów"

Polecane posty

Witam. Rozumiem, że eventy typu OX czy parkour wymagają zatwierdzeń, ale głupie słówka czy kod, to choroba - rak z przerzutami. Kto i wg. jakich wytycznych ma akceptować kod wysłany na czacie i nagradzany?

Oszustów wrzucających kody bez pokrycia albo robiących przerzuty karać permami i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze obowiązuje wzór do którego należy się dostosować. Po drugie nie ty jesteś od oceniania kompetencji osoby zatwierdzajacej dany event, a jeżeli nie wiesz kto ma go zatwierdzić możesz przeczytać regulamin serwera mc.skyblock.pl, a sposób przeprowadzenia eventu ustala się z osobą do tego wyznaczoną. Po trzecie jeżeli masz wątpliwości na temat uczciwości gracza przeprowadzającego konkretny event możesz zgłosic się z niezbędnymi dowodami do jednego z moderatorów/helperów serwera w celu ukarania gracza łamiącego regulamin. 

  • Lubię to 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod wypowiedzią nidaracta podpisuję się i rękoma, i nogami. Od siebie dodam tylko tyle, że proceder zatwierdzenie eventu typu słówka lub kody, pozwala w ogromnym stopniu wyeliminować oszustwa (ustawiony zwycięzca). W dodatku organizator jest zawsze informowany o stawce minimalnej, ponieważ niezbyt zachęcająco brzmi event z trudnym słówkiem za... Pięćset dolarów; nieprawdaż? Jeszcze dochodzi kolejna informacja, którą organizator dostaje – limit słówek lub kodów na dane zatwierdzenie, bo co za dużo, to nie zdrowo. 

Jestem za odrzuceniem propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy ściśle ustalone zasady nawet takich eventów, propozycja odrzucona

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×