Skocz do zawartości
Siemaczek

[Odrzucone] [Helper]Siemaczek

Polecane posty

1. Nick: Siemaczek
2. Wiek:17 lat 
3. Jak długo grasz na serwerze? Na serwerze gram Aktywnie od 03.11.2018 wcześniej grałem w 2016 przez pól roku 
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Myślę ze moja znajomość komend jest na poziomie 8.5 albo 9 z 10 ale zawsze można się nauczyć reszty 
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak spełniam wszystkie wymagania na range Helper
6. Opisz siebie:a wiec mam na imię Oskar.Mam 17 lat.Od 23.12.2012 mieszkam w Holandii(dokładniej Hoorn/43km od Amsterdamu) chodzę do College(coś takiego jak  liceum) od stycznia zaczynam egzaminy na kierunek Informatyki.Zawsze jeśli ktoś ma jakiś problem staram się danej osobie pomoc jak najlepiej mogę.

• Lubię to 2

Zapraszam na rozmowę aktualnie nie/neutral. 

Cóż, rozmowa do najlepszych nie należała. Masz znaczące braki w wiedzy niezbędnej do bycia helperem. Aktywność na chacie też do najlepszych nie należy, chociaż mogę Ci dać plusa za to że zacząłeś się udzielać po zwróceniu uwagi. Jednakowoż niczym się nie wyróżniasz spośród zwykłych graczy. Niestety jestem na nie

• Dzięki! 2
  • Smutny 1

Ufam intuicji nidaracta, ale nie na tyle żeby nie zaprosić cię na rozmowę. Neutral/nie

Po rozmowie jak najbardziej jestem na tak

• Dzięki! 2

Oskar, podanie takie sobie, aktywność z tego co pamiętam to ostatnio ci znacznie spadła. Jednak zanim wystawie ocenę to zapraszam na ts.

Po rozmowie jestem na TAK

Rozmawiało nam się spoko, masz dużą wiedzę na temat naszego serwera. Masz też fajny charakter i w sumie chciałbym cię zobaczyć za jakiś czas z ciemno niebieskim nickiem :wub:

• Lubię to 1
  • Zdumiony 1

Podanie do tych lepszych nie należy ale usprawiedliwia Cie to, że mieszkasz w Holandii.

Jeżeli chodzi o Twoją wiedze na temat serwera to troszkę słabo. Zadałem Ci 3 pytania z czego odpowiedziałeś poprawnie tylko na jedno. To były pytania, na które helper powinien znać odpowiedź, by móc udzielić pomocy innemu graczowi.

Po rozmowie na teamspeak'u stwierdziłeś, że grasz od 2k16, gdy zapytałem o to czy moderowałeś już kiedyś to stwierdziłeś, że tak i w dodatku na naszym serwerze, gdy zapytałem o administracje z tamtego okresu czasu jednak nie wiedziałeś tego i doszedłeś do wniosku, że to jednak nie ten serwer. Nie mam pewności przez to czy taka sama sytuacja nie dot. stażu na serwerze. Może to  był inny serwer? :o

Z komend nie zadałem żadnego pytania więc nie odniosę się do Twojej oceny 8-9/10 choć i tak uważam, że ta skala jest o wiele niższa.

Twój charakter jest w porządku, rozmawialiśmy i wydajesz się okej osóbką i nie mam do tego żadnych zastrzeżeń.

Minusem jest brak mikrofonu - zepsute wejście do kompa jak już wspomniałeś przez co musisz rozmawiać przez telefon.

Aktywność na serwerze jak i na chacie jest także w porządku.

Mam bardzo mieszane uczucia co do Ciebie dlatego też jestem chwilowo na NIE.

Po tym jak rozmawialiśmy 30 minut po mojej wypowiedzi w Twoim podaniu, zaimponowałeś mi tym, że przyjąłeś negatywną ocenę na klatę i stwierdziłeś, że nikt nie jest idealny. Charakter godny podziwu :) Dlatego też moją negatywną ocenę zmieniam na NEUTRAL. Nie chce, by moja wypowiedź przeszkodziła Ci w zostaniu helperem bo charakter masz naprawdę spoko.

Niech Cie nie zniechęca moja ocena i staraj się dalej :)

• Lubię to 1
  • Dzięki! 1
  • Zdumiony 1

Zacznę może od podania:

Do najlepszych ono nie należy, zawarłeś w nim tylko podstawowe informacje o sobie. Estetyka też za bardzo nie powala, mogłeś się bardziej do tego przyłożyć. 

Aktywność na serwerze:

Z serwera jak najbardziej kojarzę, udzielasz się, jesteś aktywny, a historia warnów jest pusta. Nie mam do czego się tu przyczepić.

Aktywność na forum:

6 postów i konto stworzone ponad miesiąc temu, tragicznie nie jest.

Aktywność na TSie: 

Szczerze powiedziawszy chyba tylko raz widziałem twój nick na tsie. Rozumiem, że pewnie są jakieś powody dlaczego nie przebywasz na tsie ale mimo wszystko od Helpera wymaga się aktywności ponad przeciętnej na owym komunikatorze.

Podsumowując nie jest źle ale jest też kilka rzeczy do poprawy. Neutral.

Po rozmowie jestem niestety za odrzuceniem tego kandydata, na sporą ilość pytań nie udzielił odpowiedzi na najczęstsze pytania zadawane przez  graczy.

Na serwerze bywasz często, pomagasz graczom, organizujesz eventy. Na tsie jednak nie widziałem Cię ani razu. Chciałbym zamienić z Tobą kilka słów, więc zapraszam na rozmowę. 

Rozmowa przebiegła słabo. Nie znałeś odpowiedzi na większość pytań, nawet na łatwiejsze. Dodatkowo masz bardzo cichy mikrofon, przez co prawie Cie nie słychać. Przykro mi, ale jestem na NIE.

• Lubię to 1

Rozmawialiśmy, nawet dwa razy. Minusem jest twój mikrofon, jest strasznie cichy jednak można Cię zrozumieć. Rozmowa niezbyt mi się podobała, była dość sztywna, nie moje klimaty. Rozumiem jednak, stres i te sprawy, przynajmniej wiem, że ci zależy. Wiedzę na temat serwera posiadasz całkiem niezłą, ale zaliczyłeś kilka wpadek, liczę na poprawę. Aktywność na chacie ogromna, pomagasz jak i integrujesz się z graczami za co duży plus. 

Nie wiem co o Tobie myśleć. Widzę w Twojej osobie tyle plusów co i minusów. NEUTRAL

Z tego co widzę, nie posiadasz wystarczającej wiedzy na temat serwera.

Jeśli poprawisz wszystko to, co pisali moderatorzy, to nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować w przyszłości.

Podanie odrzucone.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore