Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DominikaaTM

[Odrzucone] [Helper] DominikaTM

Polecane posty

1. Nick: DominikaTM
2. Wiek: 14,5
3. Jak długo grasz na serwerze? Na serwerze gram od 2013 roku z drobnymi przerwami.
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Myślę, że 9/10.
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Nie spełniam jeśli chodzi o wiek, ale mam nadzieję, że nie będzie z tym problemu.
6. Opisz siebie: Mam na imię Dominika, posiadam 14.5 lat. Uczęszczam do 8 klasy szkoły podstawowej a do 3 klasy chodziłam do szkoły muzycznej. Zamieszkuje województwo Dolnośląskie dokładniej piękne miasto Wrocław. Interesuje się śpiewem, który trenuje od 1 klasy, również aktorstwem jak i psychologia. Właśnie z tymi zainteresowaniami wiążę swoją przyszłość i w tym kierunku się rozwijam. Jestem osobą z dużym dystansem do siebie jak i poczuciem humoru. Uważam się również za osobę pomocną, można zauważyć to po mojej aktywności na czacie. W wolnych chwilach pogrywam sobie w rozmaite gry np: Simsy, Wordl of Warcraft oraz Minecraft. Na serwerze spędzam od 4-6 godzin dziennie.

• Lubię to 4
  • Smutny 2

Wolałbym nie przyjmować osób, które zlewają moje zdanie.

Odrzucam

• Lubię to 1
  • Dzięki! 5
  • Haha 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore