Skocz do zawartości
Evostarek

[Przyjęte] [Helper] Evostarek

Polecane posty

1. Nick: Evostarek
2. Wiek: 15
3. Jak długo grasz na serwerze? Spędzam tu już 3 edycje.
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 8.5/10
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Mam nadzieję ,że tak. :)
6. Opisz siebie: Hej. Jestem Konrad. Mam piętnaście lat i mieszkam w Rawiczu woj. wielkopolskie. 
Wyróżnia mnie inteligentne rozwiązywanie problemów tzn. mam predyspozycje psychologiczne i mediatorskie. 
W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi lub razem w coś gramy. 
Pragnę też tutaj zaznaczyć moją lekką wadę wymowy związaną z blokadą mówienia lecz nie sprawia ona większych problemów. Jestem miły, a czasem nawet zabawny! 
Umiem się znaleść w stanowisku dowódcy jak i tego który tylko wykonuje. Chcę również pomagać innym, nawet na skyblocku. Biorę udziały w zbiórkach żywności.
 Nie boję się wyrażać swojego zdania i dawać wskazówek. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie ciepło przyjęte. Do zobaczenia!

Edit: Gdy pojawią się jakieś nieścisłości, chętnie je wyjaśnię.

• Lubię to 2

Treść podania, a konkretniej to co mówisz na temat swojego charakteru, brzmi zachęcająco.

Aczkolwiek przed wystawieniem oceny zapraszam na rozmowę na TS3.

Po rozmowie jak najbardziej jestem na TAK

Podanie mnie zaciekawiło muszę przyznać. Mistrz parkoura jest proszony na rozmowę ;)

Po rozmowie jestem na tak. Przebiegła ona sympatycznie. Panował spokój, wszystko pięknie ślicznie. Osoba sympatyczna i przyjazna, jestem na  TAK. 

Jak nidaract napisał, czas ocenić mistrza parkoura. Czy okaże się być mistrzem wśród innych kandydatów?

Jeszcze przed przeczytaniem podania, zaprosiłem cię na rozmowę tak, aby się niczym nie sugerować oprócz tego, co sam zauważyłem. W chwili, gdy cię zaprosiłem na rozmowę, udawałeś zestresowanego. A się okazało, że nie jesteś taki w najmniejszym stopniu. A się zdziwiłem wtedy... Gdybyś nie napisał mi sam ile masz lat, to pomyślałbym o trzydziestu. Bardzo podoba mi się twój głos. Pół żartem, pół serio: poważny głos do poważnej funkcji. Jeśli chodzi o twoją osobę, to powiedziałeś mi bardzo wiele. Rozmawialiśmy kilka godzin z krótkimi przerwami na jedzenie, więc zdążyliśmy się wstępnie poznać. Jako takich wad odnośnie charakteru nie dostrzegłem na razie. Największym twoim plusem pod tym względem jest to, że się w ogóle nie denerwujesz. Przykład może wydawać się potwornie śmieszny, jednak zaryzykuję. Rozmawiałem z tobą, gdy przechodziłeś bardzo trudny parkour. W pewnym momencie był tam skok, który wymagał wysokich umiejętności. Gdy nie doskoczyłeś, lądowałeś na początku. Mimo kilkudziesięciu prób, ani razu nie podniosłeś głosu czy nie słyszałem zirytowana. Wnioskuję po tym, że jesteś bardzo cierpliwą osobą.

Jeśli chodzi o aktywność na serwerze, to jest ona bardzo wysoka. Twój nick prawdopodobnie kojarzy każdy z nas. Bierzesz udziały w eventach, kolekcjonujesz dzielnie gwiazdki, jednak sam mało kiedy organizujesz eventy. A szkoda. Na swojej karcie trochę kar masz, jednak ostatnia jest z września, więc mam głęboką nadzieję, że skoro kandydujesz, to pisać dużymi literami ci się nie zdarza już. :)

Do poprawienia na pewno jest twoja aktywność na czacie, ale to już wiesz. Po prostu więcej pomagaj, gdy gracz pisze na czacie globalnym. I oczywiście nie twierdzę, że masz tylko to robić, ale w miarę możliwości, jeśli możesz... Pomóż. Zaufaj mi, że to świetnie przygotowuje do pracy Helpera, który ma więcej niż jeden czat do ogarnięcia.

Na Discordzie zdarza mi się widzieć twój nick, jednak na TeamSpeak3 nie. Możliwe, że przebywamy na innych kanałach lub się mijamy – nie jestem w stanie tego stwierdzić. 

Twoje podanie nie należy do najgorszych, jednak do najlepszych też nie. Może jestem zbyt wymagający, skoro podczas rozmowy dowiedziałem się wielu rzeczy, a tutaj mam jakieś szczątkowe informacje, jednak czytając je... Czuję niedosyt. A już na pewno czuję smutek, gdy widzę błędy rażące. Musisz uważać, żeby ich nie popełniać w grze, ponieważ nie jest to profesjonalne. Zapamiętaj, że piszemy znaleźć.

Hmm... Zalet masa, negatywów garstka. No to co? Nie pozostaje mi nic innego, jak dać ogromne TAK.

• Lubię to 1

Wszystko wyjaśnił ulaniec. Chciałbym z tobą porozmawiać, zobaczyć jaki naprawdę jesteś (napisz do mnie na dsc). Aktualnie - NEU/TAK

Podanie wrzucone w kod, jak ja tego nienawidzę :angry:

Twoje podanie mi się podoba, ładnie napisane i nie widzę tu jakiś rzeczy do których mógłbym się przyczepić.

Na serwerze grasz aktywnie no i nie mam do Ciebie żadnych zastrzeżeń.

Zapraszam na rozmowę, a na chwile obecną masz ode mnie TAK.

Podanie bardzo ładne, dużo się o Tobie dowiedziałem.

Aktywność na serwerze, ts bez zastrzeżeń, jedynie to forum... no może jakoś przeżyję. 

Rozmowa bardzo mi się podobała, sporo porozmawialiśmy i sporo się o Tobie dowiedziałem, wiedzę o serwerze również posiadasz. Liczę na to, że pogadamy jeszcze kiedyś, gdy będziesz na randze helpera.

Całkiem duże TAK.

Kierunek -> II etap
Zgłoś się na ts3 do Medsona w tej sprawie.

Drugi etap zakończony sukcesem.

Gratulacje i powodzenia!

Podanie przyjęte

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore