Skocz do zawartości
MrJingles1999

[Odrzucone] [Helper] MrJingles1999

Polecane posty

1. Nick: MrJingles1999

2. Wiek: 16 lat

3. Na serwerze gram od I edycji.

4. Na ile znam w skali od 1 do 10 komendy Helpera i Moda ? Myślę że 8/10

5. Nazywam się Jan pochodzę z małej miejscowości koło Poznania w woj. Wielkopolskim.

W wolnym czasie bardzo lubię oglądać filmy i seriale. Moim ulubionym aktorem jest Tom Hanks. A moim ulubionym filmem jest Forrest Gump. Dzięki temu filmowi zawsze uświadamiam sobie że nie mogę się poddawać. Na serwerze zdarzało mi się niewłaściwie odnieść na czacie ale zrozumiałem swój błąd.

Teraz chcę pomagać graczom ponieważ kiedyś sam potrzebowałem takiej pomocy. Umiem być miły i uprzejmy choć czasami trochę się zagalopuje szybko potrafię ochłonąć i przyznać się do błędu.

Z poważaniem Jan

Podanie krótkie i lekko mnie zniechęciło do Twojej osoby.

Zachowanie na serwerze graniczy z nagannym (ponad 20 wpisów w historii).

Dodatkowo, w Twoim zachowaniu niejednkrotnie odczuwałem natrętność i zbyt duże parcie na rekrutację i rangę.

Po rozmowie i zapoznaniu się z Twoim charakterem - Neutral (-)

• Lubię to 1

A ja chcę pogadać ;o

Po rozmowie jestem na TAK, co tu dużo mówić, przyjemnie się rozmawiało, mógłbym z Tobą współpracować. 

• Lubię to 1

Po rozmowie postanowiłem zmienić całkowicie swój wpis. Jednak nadal twierdzę, że jesteś kontrowersyjnym kandydatem. A takie przypadki bywają ciekawe i pełne niespodzianek.

Od chwili, w której piszę tę opinię, zauważyłem w tobie Babinicza, który stara się odpracować swoje czyny pod pseudonimem. Tak... Gdy sobie przypominam "Potop" H. Sienkiewicza, moja wyobraźnia dopasowuje cię do jego sytuacji emocjonalnej. Chyba każdy z nas poznał cię już jakiś czas temu jako człowieka, który łamie regulamin. I to nie robi tego przypadkiem, bo robi to specjalnie. Inaczej rzecz ujmując, byłeś człowiekiem, chcącym zwrócić na siebie uwagę. Mało kto na tej edycji dostał tyle ostrzeżeń co ty. Powiem więcej! Ty sam ich chciałeś! Jednak co się okazało? Zwyczajnie, po ludzku się zmieniłeś. Teraz jak z tobą się rozmawia, to widać, że żałujesz nie tylko samego posiadania kar, ale i uczynków, które je spowodowały. Starasz się jak możesz; hamujesz się na czacie głosowym przed wulgaryzmami, próbujesz nie wchodzić nikomu w zdania. A gdy już to robisz, szybko się opamiętujesz i po dwóch słowach wtrąconych, sam się wycofujesz. Co więcej widać inną tonację głosu podczas rozmowy z tobą. Kiedyś: lekceważący, wyśmiewający innych. Teraz? Po prostu prawdziwy, normalny, szczery chłopak! Starasz się i ja to doceniam, jednak nie myśl sobie, że to tyle... Gdy spowiednik rozmawia ze spowiadającym się, to nie tylko udziela nauk moralizujących, ale i mówi co zrobić, żeby sytuację poprawić. Ja, mimo że płaszczyzny oczywiście inne, radzę ci jedno. Nie przepraszaj pusto graczy, bo to nie ma sensu. Pokaż im swoimi czynami jak ten Babinicz, że jesteś kimś. Pomagaj nowym, aktywizuj się na czacie, a może zrób jakieś wystrzałowe eventy? Jestem pewny, że po jakimś czasie znowu będziesz mógł się tytułować bez wstydu jako Andrzej Kmicic. :)

Do ideału ci daleko. Przykładnym graczem też nie jesteś, jednak gdybym osądził cię negatywnie wyłącznie na podstawie przeszłości, zachowałbym się niesprawiedliwie. Jak to mówią: „Źdźbło w oku bliźniego dostrzegasz, a belki w swoim nie widzisz”. Patrząc na ciebie, czuję się jak ja... Jeszcze z już odległych czasów, gdy byłem zwykłym, szarym graczem. Też święty nie byłem, jednak się w porę opamiętałem i pokazałem, że nie taki diabeł straszny, jak go malują. 

Jeszcze będę cię obserwować, ale na razie daję ci takie malutkie, wypływające z głębi duszy TAK

• Lubię to 1

Dam ci szanse, zapraszam na rozmowę w wolnym czasie

Danie ci szansy było dobrym wyborem :D. Masz spoko charakter - lubię cię :lol: i wiedza na temat naszego serwera też nie jest najgorsza.

Podsumowując - Jestem na TAK

Podanie zbytnio przekonujące nie jest. Krótkie i nie zbyt estetycznie napisane.

Skoro grasz na serwerze od 1 edycji to mam rozumieć, że miałeś wtedy 9-10 lat? o.O

Jesteś dosyć aktywnym graczem serwera, nawet jesteś u mnie na wyspie. Miałem okazje z Tobą rozmawiać już wiele razy i z charakteru jesteś ciekawą osobą, która wprowadza luźną atmosferę. Na serwerze czasem zachowujesz się dziecinnie, przeszkadzasz w pracy innym czy to na wyspie czy to na serwerze. Choć to drugie już chyba nie bo zauważyłem poprawę w Twoim zachowaniu po za tym, że nadal łatwo idzie Cie sprowokować i wyprowadzić z równowagi w skutek czego wybuchasz.

Mimo wszystko myślę, że moglibyśmy się dogadywać.

Na chwile obecną jestem na NIE. Zapraszam Cie na rozmowę tylko przygotuj się dobrze bo to Twoja jedyna szansa by otrzymać ode mnie neutralną ocenę.

Po rozmowie zmieniam na NEUTRAL ;)

Podaniem się nie popisałeś, to na pewno. Na serwerze rzadko widuję Ciebie pomagającego innym, dodatkowo historia wpisów... całkiem bogata. 

Na ten moment, jestem na NIE

Jak zwykle jednak, zapraszam na rozmowę, może się uratujesz ;) 

Plus / Minus (+/-):

- Podanie - Aż tak źle nie jest, mogłeś się trochę bardziej rozpisać. Wygląd jest w miarę. Wiadomo, że fajerwerków nie ma ale w miarę przyjemnie się je czyta.

- Aktywność na serwerze - Szczerze mówiąc od kilku dni kojarzę twoją osobę tylko z taba. Widzę, że grasz ale nie widzę żebyś za często się udzielał na czacie. Najbardziej zniechęca mnie twoja historia kar, która jest dosyć długa.

- Aktywność na TSie - W sumie tu jest całkiem spoko, w miarę często cie widzę na pogaduchach.

Minus (-):

- Aktywność na forum - Konto stworzone kilka dni temu i znajduje się na nim tylko jeden post, czyli twoje podanie.

Neutral.

Niestety, Twoje zachowanie jest zbyt wulgarne na tą rangę.

Dodatkowo część członków administracji nie chce z Tobą współpracować.

Podanie odrzucone.

• Lubię to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore