Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

Kavik2k10

[Odrzucone][PODANIE] Kavik_2k10

Polecane posty

1. Nick w grze: Kavik_2k10 (2k10 oznacza w moim nicku rok w którym zacząłem grać w mc a nie rok w którym się urodziłem)
2. Wiek: 15
3. Opisz siebie: Mam na imię Olaf mam 15 lat tak jak piszę powyżej. Urodziłem się 11.09.2003. Mieszkam w nie wielkim mieście w południowej Wielkopolsce. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. Po gimnazjum udaję się do technikum elektrycznego. Moje zainteresowani to: piłka nożna, koszykówka oraz elektryka. W piłkę gram amatorsko a w koszykówkę rekreacyjnie zdecydowanie wolę ją oglądać. Najważniejsza w moim życiu jest rodzina i przyjaciele mam ich bardzo dużo. Nie na widzę ludzi którzy kłamią i oszukują. Jestem jedynakiem chyba że zaliczyć siostrę przyrodnią to mam młodszą i mieszka we Wrocławiu. Uwielbiam spać długo.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Lubię pomagać graczom, chce pomóc serwerowi w "tępieniu" ludzi którzy używają wspomagaczy. Umiem być poważny w ważnych sprawach dotyczących serwera. Znam podstawowe komendy. Jestem kulturalny. I myślę że dał bym radę udźwignąć "tytuł" KidModeratora. I tu nie chodzi i fejm na serwerze czy żeby mieć takiego jakby vipa za darmo tylko żeby pomóc wam tak jak już pisałem w "tępieniu" ludzi którzy używają wspomagaczy.
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Na serwerze gram od czasów MYSG.PL. Przyszedłem na ten serwer ponieważ z 4 lata temu cubegame był jedynym dobrym serwerem Survival Games w Polsce. Możecie się zastanawiać czemu na tym koncie mam że gram od 2 tygodni, a to dlatego że często lubię zmieniać nicki (ale ten nick już zostawiam heh)
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Dni szkolne 4 do 5 godzin w weekend 12h.
7. Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: nie (jestem w okresie przechodzenia mutacji)
8. Czy posiadasz konto premium: tak

// Pozdrawiam 

Wszystko jest takie dostateczne, zobaczymy co powiesz na rozmowie.

Na rozmowie czytałeś... Jestem na NIE.

• Lubię to 1

Małe wybryki miałeś dlatego nie pewnie zapraszam na rozmowę

No to tak, odpowiadałeś w miarę szybko na moje pytania tylko z małymi potknięciami, nie każdy jest idealny i uczy się na tyle ile potrafi. Wiesz co masz się nauczyć i liczę na to, że nie zawiedziesz mnie.

Po rozmowie jestem na tak.

Po rozmowie jestem na nie.

Nie potrafileś nic odpowiedzieć.

• Lubię to 1

Zapraszam na rozmowę.

Po rozmowie jestem na nie, Twoja aktualna wiedza dotycząca regulaminu, oraz życia serwera jest niewystarczająca.

Tak się składa że byłam podczas Twojej rozmowy z innym moderatorem i pomimo tego, że na początku widziałam w Tobie potencjał to postanowiłeś go zgasić w chwili, w której czytałeś nam taryfikator i nie tylko... Kłamstwo ma krótkie nogi - niech to będzie dla Ciebie rada na przyszłość. 

Jestem na nie. 

Zapraszam na rozmowę, na tygodniu pomiędzy godziną 17:30 a 19:00.

Tik, tak, tik, tak - nie będziemy wiecznie czekać, miałeś sporo czasu by skontaktować się z Administracją w celu umówienia się na rozmowy.
Podanie odrzucone.

NpgP3WM.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore