Skocz do zawartości
SharQuuu

[Przyjęte] [Helper] Twitch_SharQuuu

Polecane posty

Piszę podanie jeszcze raz z myślą, że tym razem rekrutacja się powiedzie.

1. Nick w grze: Twitch_SharQuuu
2. Wiek: 28 grudnia kończe 17
3. Jak długo grasz na serwerze?: Na serwerze gram od 2 miesięcy, natomiast grałem jeszcze na tym serwerze kilka lat temu jako zwykły gracz. 
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?: 9.
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Owszem spełniał wszystkie wymagania.
6. Opisz siebie: Mam 16, pochodzę z województwa Śląskiego. Mieszkam w okolicy Bielska-Białej. Jestem młodym ambitnym chłopakiem interesującym się sportem w głównej mierze siatkówką, którą od lat 5 trenuję w klubie. Siatkówka wykształciła we mnie cechy takie jak komunikatywność , pomocność, ambitność i poczucie humoru, a także umiejętność pracy w grupie. Na co dzień uczęszczam do Liceum o profilu biologiczno-chemicznym. Wybrałem ten kierunek z zamysłem studiowania medycyny. Uważam że stawianie sobie poprzeczek wysoko i dążenie do wyznaczonego celu w życiu jest dobrym wyznacznikiem osoby poukładanej z wyznaczonym celem na życie. Może przejdę teraz do tematu owej gry jaką jest Minecraft. W tą grę gram już od dawna ale nigdy nie tak często jak teraz. Wcześniej oglądałem dużo poradników na temat owej gry i starałem się tworzyć jak najlepsze konstrukcje typu mechanizmy. Teraz znajduję więcej czasu na tą grę i cały czas spędzam na tym serwerze. Znam problemy tego serwera i mam wiele pomysłów na różne ciekawe rozwiązania, które można wprowadzić aby serwer stawał się jeszcze lepszy. Na serwerze osiągnąłem już dużo i mam sporą ilość przyjaciół. Ze względu na często odwiedzaną wyspę często jestem zasypywany różnymi prośbami czy pytaniami. Na każde pytanie staram się odpowiedzieć i każdą prośbę staram się w jakiś sposób rozwiązać. Również rozumiem początkowych graczy i staram się im pomóc finansowo lub materialnie jeśli tylko mi na to pozwalają pieniądze. Na czacie serwerowym staram się udzielać i odpowiadać na pytania graczy. Na serwerze staram się utrzymywać dobre relacje z administracją jak i z graczami. Nie uzyskałem ani jednego ostrzeżenia na serwerze jak na razie i staram się zachowywać kulturalnie i przestrzegać regulamin.

Po ostatniej sytuacji na ts 3 przemyślałem swoje zachowanie w stosunku do innych. Postaram się aby ta sytuacja się nie powtórzyła.

Pozdrawiam,

Twitch_SharQuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak po ostatnim podaniu, jestem nastawiony pozytywnie. Aczkolwiek wystawie ci ostatni raz ocenę pozytywną i mam nadzieję że nie powtórzy się ta sytuacja.

Po wielu rozmowach - na TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że treść tematu skopiowałeś z poprzedniego podania tak więc pozwolę sobie skopiować także i moją wypowiedź.

Podanie dosyć ciekawe i ładnie napisane mimo, że nie usunąłeś formatowania.

Po rozmowie z Tobą mogę śmiało stwierdzić, że masz ciekawy charakter i jesteś kreatywny jeżeli chodzi o nowe pomysły na eventy.

Co do znajomości serwera oraz komend potrzebnych do udzielania pomocy to tak pół na pół, masz pewne braki ale wszystko jest do nadrobienia i myślę, że podołasz temu zadaniu :)

Ostatnio wynikła jakaś kłótnia między Tobą, a osobami z Twojej-naszej wyspy gdzie podobno nie zachowałeś się w porządku wobec reszty. Nie wiem jak mam na to patrzeć, ponieważ mnie przy tym nie było więc nie biorę tego aż tak pod uwagę.

Moje zdanie jest takie samo jak poprzednio - TAK.

Mimo wszystko złap mnie jeszcze na tsku w sprawie rozmowy. Chciałbym abyś mi wyjaśnił powyższą sytuację tak, by było wszystko jasne.

Wszystko wyjaśnione, moja ocena pozostaje bez zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, znamy się i myślę że dogadanie się nie stanowiłoby większego problemu jeśli chodzi o wspólne wykonywanie czynności administracyjnych na serwerze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś aktywnym graczem i starasz się pomagać innym. Mimo to chciałbym Cię jeszcze poznać, więc zapraszam na rozmowe. Aktualnie NEUTRAL

Rozmowa przebiegła dobrze, porozmawialiśmy sobie, zadałem Ci parę pytań i na większość znałeś odpowiedź. Jestem na TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, byłem nastawiony do Ciebie dość negatywnie przez poprzednie podanie i sytuację z nim związaną. Nalegałeś jednak, więc stwierdziłem, że skoro ci zależy to czemu by nie spróbować. Okazało się, że jesteś bardzo sympatycznym graczem z którym można pogadać o wszystkim. W całej rozmowie która przebiegła w luźnej atmosferze wykazałeś się wiedzą na temat serwera oraz ciekawie przedstawiłeś mi swoją osobę. Aktywność na serwerze i ts bez zarzutu. Forum jednak daleko, daleeko w tyle, ale przymknę na to oko.

Wiem, że będzie nam się dobrze współpracować. Jestem na TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, podanie ładne, nie widzę żadnych obiekcji ze strony Moderatorów.

Zobaczymy, czy faktycznie znasz komendy tak dobrze jak mówisz, radzę się naprawdę dobrze przygotować.

Zapraszam na II etap rekrutacji w środę w godzinach wieczornych. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi etap zakończony sukcesem.

Gratulacje i powodzenia! <_<

Podanie przyjęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×