Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FilipAwesome

[Odrzucone]Podanie na rekru :)

Polecane posty

Nick w grze: AwesomeFilip13

Opisz siebie: Cześć, mam na imiFilip i pojawiłem się już na serwerze bardzo dawno. Jestem osobą która stara się używać tego co ma w głowie a nie w kieszeni. Staram się wykazywać inteligencją aby ukazać wysoki poziom mojej osoby. Wypowiadam się zwięźle i na temat. Staram się być zawsze sprawiedliwy i dobry dla innych. Uwielbiam pomagać, nieważne z czym, z komputerem, z serwerem, z czymkolwiek. Jestem kulturalną jednostką która nie wykazuje skłonności patologicznych. Przepraszam za słabą aktywność na forum aczkolwiek nie widziałem potrzeby wchodzenia na nie. Przepraszam też za takie wyskakiwanie z nikąd.

Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Wysoka kultura osobista i wysoki poziom pod względem używania moich zasobów językowych, staranność i sprawiedliwość, sympatyczny. Oczywiście przepraszam za ten brak skromności aczkolwiek wady też u mnie są.

Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?: Była mała przerwa z 9 miesiące ale gram już od dłuższego czasu, moje pierwsze spotkanie z serwerem odbyło się 2 lata temu co sprawia, że jestem tutaj takim małym "weteranem".

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?: Kilka godzin dziennie, 4-5 na weekend 2-3 w tygodniu

TeamSpeak3: tak  

Sprawny mikrofon: tak

Mutacja: tak

Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) Tak

• Haha 1

Licznie łamany regulamin w postaci cheatowania, takich osób nie potrzebujemy w administracji.

Nie, nie i jeszcze raz NIE.

• Haha 2
  • Smutny 1

tenor.gif?itemid=5012668

A żeby tradycji stało się zadość, to nie pozostaje mi nic innego jak dodać dwa krótkie, ale jakże treściwe słowa.
Podanie odrzucone.

NpgP3WM.png

• Haha 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore