Skocz do zawartości
NorbercikLOV

[Odrzucone] [Helper] NorbercikLOV

Polecane posty

1. NorbercikLOV
2. 16 lat.
3. W sumie to nie pamiętam kiedy się pierwszy raz zalogowałam ale przyznam szczerze że od tamtej pory bardzo często jestem na serwerze, codziennie spędzam na nim godzinę jak nie więcej. :)
4. 10/10 ^^
5. Tak ^^
6. No jestem Natalia, mam 16 lat, uczęszczam do 1 klasy technikum i jestem na profilu Technik Organizacji Reklamy. Jestem bardzo uzależniona od kompa i uwielbiam grać. Głównie jest to minecraft i LoL ale jak dostanę lepszego kompa to mój wachlarz gier się poszerzy wiec no.. Można w coś zagrać itp ^^. Należę raczej do tych ogarniętych i towarzyskich osób, można się ze mną pośmiać, pogadać na wiele tematów i chętnie niosę pomocną dłoń!  No i jestem strasznie cierpliwa!! Interesuje się sportem, od 3 klasy podstawówki do 2 gimnazjum grałam w drużynie koszykarskiej ale przez kontuzje musiałam przerwać.. Aczkolwiek planuje wrócić do swojej ''kariery'' sportowca, teraz będę próbowała spełnić się w piłce ręcznej! Mieszkam w Bydgoszczy, w województwie Kujawsko-Pomorskim. Kilka lat spędziłam na różnych wyjazdach także potrafię się komunikować i nawiązywać dobre relacje z osobami które są w moim otoczeniu..(I mam nadzieję że uda mi się dogadać z ekipą serwera jeśli się dostanę!) Jestem milusia, nie gryzę ^^ Mam bardzo dużo czasu od godziny 15:00 do godziny 20.. Także tygodniowo potrafię poświęcić 25h+!!
Mam nadzieję że rozmowa będzie bardzo przyjemna! ^^ (jeśli do tego etapu dotrę..)

Cieplutko pozdrawiam!!

• Lubię to 1

Zapraszam na rozmowę, za samo podanie i (małą) aktywność - neutral

• Lubię to 1

No zapraszam Cię Norbert na rozmowę, jakoś cię złapię (albo ty mnie). Podanie jest fajne tylko te kolory niepotrzebne. 

Podanie mnie nie przekonuje do tego nie widuje Cie na serwerze.

Znajomość komend 10/10 powiadasz...

Jestem na NIE. Mimo wszystko zapraszam jeszcze na rozmowę na ts3.

Po rozmowie stwierdzam, że masz dość ciekawy charakter ale ze znajomości serwerze tak średnio wypadłaś. Ode mnie leci NEUTRAL.

Podanie zbyt kolorowe >.< Kolory dają po oczach. Dodatkowo nie widziałem cię na serwerze jako udzielającą się osobę, podobnie na TeamSpeak-u. Mimo wszystko zapraszam w wolnym czasie na disc/ts3 na rozmowę

Neu/Małe nie

Podanie nie należy do najlepszych jeżeli chodzi o wygląd, natomiast da się z niego dowiedzieć się o Twojej osobie.

Jeżeli chodzi o Twoją aktywność na serwerze to jest w porządku, lecz nie widziałem, abyś pomagała graczom.

Na tsie nie widziałem Cię ani razu.

Chwilowo jestem na NIE, lecz zapraszam na rozmowę.

Rozmowa wypadła słabo. Pograj jeszcze troszkę i dopiero się zgłoś do rekrutacji. Jestem na NIE

• Lubię to 1

Podanie mocno przesadzone, chodzi mi o te kolory. Jestem raczej zwolennikiem standardowego oficjalnego formularza bez jakichś udziwnień. Mimo tego czegoś się tam o Tobie dowiedziałem. Nie kojarzę Cię jednak ani trochę z serwera, ts'a czy forum.

Jestem na NIE.

No to cóż, sama widzisz, co na temat Twojej kandydatury sądzą Moderatorzy. Weź sobie do serca ich uwagi, a może pisząc podanie za 2 tygodnie odniesiesz sukces.

Podanie odrzucone.

• Smutny 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore