Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xxdarqaxx

[Odrzucone] Rekrutacja na Helpera

Polecane posty

1. Nick: xxdarqaxx
2. Wiek: 15
3. Jak długo grasz na serwerze? - Od ponad miesiąca albo dłużej. Ostatnio poznałam ten serwer i bardzo mi się spodobał. Pokazałam go nawet mojej przyjaciółce
i gramy w niego razem.
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? - 9/10
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? - Sądzę ,że tak.
6. Opisz siebie: Mam na imie Daria. Mam 15 lat i lubię grać w koszykówkę ,sprawia mi ona przyjemność i spędzam grając w nią około 1-2godz. Gdy mam czas wolny

spędzam go grając w minecrafta i na innych serwerach. W tym najczęściej Cubegame. Lubie poznawać nowych ludzi i słuchać o ich zainteresowaniach. Też czasem gdy ktoś potrzebuje

pomocy z chęcią jak mogę to pomagam. Jestem bardzo miła i ciekawską osobą poznawania świata. Sądzę ,że jakbym była helperem to nie takim złym.

Pozdrawiam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore