Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adiek

Propozycja - Stworzenie Eventu

Event na CubeGame.pl  

16 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy stworzenie Eventu na CubeGame.pl było by dobrym pomysłem?

• TAK, To MEGA pomysł
      2
    • Nawet dobry pomysł
      6
    • 50/50
      1
    • Niezbyt
      3
    • Zdecydowanie NIE
      4

Polecane posty

1. Nick w grze: Adix_2005

2. Tryb gry: -

3. Nazwa propozycji: Stworzenie Eventu

4. Opis propozycji: Stworzenie Eventu, w którym gracze mogliby zdobyć jakieś nagrody np: rangę VIP na serwerze. Nagrodę otrzymywały by tylko 3 pierwsze osoby. Propozycje eventu: Turniej PvP, Parkour(wygrywaliby gracze, którzy mieliby najszybsze czasy).

5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Według mnie przydałby się jakiś event dla graczy, w którym mogliby zdobyć np: Rangę VIP bez jej kupna. Skoro na serwerze mc.SkyBlock.pl są one, to myśle, że to dobry pomysł na zrobienie go na CubeGame.pl

6. Ewentulne załączniki: -

Pozdrawiam

• Lubię to 1

hmm, Moim zdaniem nie pasuje to do Cubegame, a eventy moga byc robione, np. na streamach Administracji :) Jestem na nie.

ps. to, ze są robione na skb, to nie znaczy, ze na cg tez musza byc.

Edytowano przez Gabrvsia

Eventy są robione na TeamSpeaku, a na nich można wygrać nagrody na serwer. Eventy tego typu nie pasują do CG, a do SKB.

Ocena negatywna

hmm zgadzam się z Gabrysią, to nie pasuje do Cubegame

Pamiętam jak kiedyś, na lobby sw była taka "kopula" z podziałem na "tak" i "nie. Moderator/Admin podawał pytania, i kto został ostatni dostawał bodajże vipa. Jeżeli o takie eventy chodzi, to jak najbardziej na tak. 

To jest serwer mini games, nie skyblock.

Jestem na Nie. 

Dlaczego takie eventy nie pasują do serwera minigames skoro same są pomniejszymi minigrami organizowanymi z jakiejś specjalnej okazji za które można dostać nagrodę. Chciałabym również podkreślić, że były kiedyś organizowanie takie eventy na lobby jak: parkour, spleef czy OX.

Co do propozycji no to jestem na tak.

• Lubię to 2

Dnia ‎03‎.‎12‎.‎2018 o 3:00 PM, Gabrvsia napisał:

hmm, Moim zdaniem nie pasuje to do Cubegame, a eventy moga byc robione, np. na streamach Administracji :) Jestem na nie.

ps. to, ze są robione na skb, to nie znaczy, ze na cg tez musza byc.

Zgadzam się 

Ocena Negatywna

• Lubię to 1

Chodziło mi o to, żeby powstało coś nowego, bo gra w stare tryby zaczyna się nudzić, a o nowych przynajmniej ja nie słyszałem.

20 godzin temu, Adiek napisał:

Chodziło mi o to, żeby powstało coś nowego, bo gra w stare tryby zaczyna się nudzić, a o nowych przynajmniej ja nie słyszałem.

Zawsze można dodać propozycje nowej mini gry.

Taki event da niewiele, zajęcie na jeden wieczór.

Zawsze wydawało mi się, że minecraft to gra gdzie trzeba wykazać się kreatywnością. Czytam te wasze wpisy i wydaje mi się, że większości tutaj kompletnie jej brakuje. Dlaczego niby nie pasuje do serwera minigames ? Wyjaśnij mi to ktoś bo kompletnie tego nie rozumiem.
Jeśli nawet eventy typu pvp,parkour wam nie leżą " bo takie rzeczy już były i nie z czymś takim na kjubgejm " to przecież można coś innego zorganizować prawda ( i tu znowu nawiązuje do braku kreatywności ). 10 sekund i wymyśliłem np. czemu by nie zrobić na jakimś trybie eventu gdzie byłby przez weekend zrestartowany ranking na danym trybie i wszystkie itemy stałe ? Osoby, które były by najwyżej np. top 5 dostawały by nagrody ( do ustalenia ). Po evencie powrót do normalnego rankingu i przywrócenie wykupionych itemów przez graczy. Nie wiem czy to trudne do zorganizowania czy nie, ale jak już się zmobilizowałem tu coś napisać to już chcę podać jakiś przykład.

• Lubię to 3

Dzbany be like: "Nie pasuje do minigejmsuw :) to nie skyblock"

Edytowano przez mruczek

Co do eventów na serwerze to co jakiś czas staramy się organizować, może jakiś event ogarniemy (nic nie obiecuje).

Zamykam, bo spam się zaczyna robić jedną i tą samą odpowiedzią.

• Lubię to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore