Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ciuchol

[ZMIANA] Wyświetlanie etheru.

Polecane posty

Nick z gry : Ciuchol

Nazwa zmiany : Wyświetlanie etheru.

Opis : Chciałbym poruszyć temat etheru. Gdy wybierzemy sobie pracę, dajmy na to Farmer, to gdy zcinamy np. trzcinę, to mimo, że nie daje nam ona etheru - wyświetla nam się jego aktualna liczba. Moim zdaniem powinno to zostać usunięte lub (w tym przypadku) dodać trzcine do "możliwości zarobku etheru przez Farmera". 

Innymi przykładami może być np. zcinanie liśći pracując jako Drwal (o czym wspomniałem w poprzedniej propozycji) czy rozkopywanie kamiennych cegieł jako Górnik.

Edytowano przez Ciuchol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka kosmetyczna, zostanie dopisane do listy błędów mniejszej wagi i poprawiona w wolnym czasie. Dziękujemy za zgłoszenie.

Propozycja zaakceptowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×