Skocz do zawartości
SebazChatu

[Podanie] seba332

Polecane posty

Nick w Grze: seba332

Opisz siebie: No nazywam się Sebastian chodzę do 3 gimnazjum. Interesuje mnie: Programowanie,Montowanie i KickBoxing. Jestem osobą śmiałą , otwartą na nowe znajomości, ogarniętą. Nie lubię osób leniwych, fałszywych i lizusów c:

Dlaczego miałbyś dostać rangę ? : Byłem Administratorem Technikiem i Moderatorem na trzech różnych serwerach.Pamiętam jak 3 lata temu marzyłem zostać na tym serwerze Adminem lub być ogóle jego częścią i mam nadzieję że to się spełni . Znam podstawowe komendy.I oczywiście jak każdy uwielbiam ten serwer  

Od kiedy gram aktywnie na serwerze ? : Od paru miesięcy nie grałem , ale oczywiście zacznę z powrotem grać aktywnie  

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer ? : 2-3h dziennie z racji oczywiście treningów i nauki 

Discord: Tak
TeamSpeak3: Tak
Sprawny Mikrofon: Tak
Mutacja: Tak

Czy posiadasz konto Premium ? : Oczywiście :)

Statystki słabe, z podaniem mogleś sie bardziej postarać.

Te czynniki powodują ze moja ocena musi być negatywna

Podanie jak i Twoje statystyki mnie nie przekonują co do Twojej osoby.

Jestem na nie.

Słabe podanie, jeszcze słabsze statystyki.

Jestem na nie.

Podanie niczym mnie nie zainteresowało, mogłeś się bardziej nad nim postarać - W końcu to ma być Twoja wizytówka. 

Aktywność na serwerze również Cię nie ratuje, ponieważ jest zbyt słaba. 

Jestem na nie

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore