Skocz do zawartości
Lodzikeu

[UB] znowu

Polecane posty

Witaj.

Sytuacja wyglądała nieco inaczej ;)

Wziełem Cię na sprawdzanie później lognełaś/wywaliło cie za rzekomy spam.

A dlaczego mówię rzekomy?

Ponieważ czekałem z dobre 2 minuty aż zjawisz się na serwerze ciebie jednak nie było.

Później na ts3 wbił twój brat z prośbą o ub dla ciebie, po odmówieniu mu z pełną pewnością powiedział, że wejdzie sobie na innym ip ;)

Bez UB & Zamykam 

Co do tego Assassinek mówię ci serio że gdy mnie wywaliło nie mogłam wejść na serwer bo od razu pisało mi ze mam perbana ;/

i na prawdę przepraszam cie za mojego brata ale jest dość ekhem głupi za przeproszeniem 

Proszę unbanuj mnie przepraszam za wszystko ;/ a to mulitkonto mozesz skasować czy cos takiego jeśli sie da 

No to tak, ban został nadany zgodnie z naszymi zasadami panującymi na serwerze. Osoba, która wychodzi podczas sprawdzania (nawet przez przypadek) dostaje blokadę na serwerze postaci bana permanentnego. Po tym fakcie nie mamy żadnego obowiązku takiej osoby sprawdzać. Dodatkowo po tym co twój brat powiedział w stronę moderatora jestem tym bardziej przekonany, że nie zasługujesz na odbanowanie.

Zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore