Skocz do zawartości
Arox99123

[Odrzucone] [Helper] _kohi

Polecane posty

1. Nick: _kohi

2. Wiek: 16 lat

3. Jak długo grasz na serwerze? Nie chce was skłamać bo to nie ładnie ale nie grałem aż tak długo ponieważ miałem dużo przerwy od minecraft i teraz wracam.

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Wszystkie komendy Helpera oraz Moderatora znam w skali 8/10 ponieważ znam się na tym, bo miałem kiedyś swój serwer i go prowadziłem
znam także na serwerach typu pvp byłem także od Helpera do Admina ale na survival także spróbowałem swojej roli i bardzo dobrze mi szlo. Doszedłem aż Do HeadAdmina ale pózniej zrezygnowałem.

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak spełniam wszystkie wymagania.

6. Opisz siebie: Miło Mi . Nazywam się Patryk po nickiem (_kohi ) mam lat 16 lat. Chodzę do 1 klasy technikum o profilu Informatycznym dlatego się znam na komputerach. Interesuję się bardzo komputerami i nie tylko ale także sportem w tym : Piłka nożna oraz Siatkówka. Mój charakter jest bardzo prosty:  jestem miły,spokojny,szanuje każdego, dogaduję się z każdym,troskliwy o każdego,uczciwy,uprzejmy,szczery,otwarty.Ta szczerość niestety nie zawszę jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby.Kiedy zdarzy się że ktoś ma jakiś problem albo kłopot staram mu się jak najlepiej pomóc. Jestem zabawną i komunikatywną osobą.Myślę żę potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji.Wiem iż aby przertwać w życiu muszę zdobyć wszykształcenie dlatego nigdy się nie poddaje, zawszę dążę do celu nawet w trudnych sytuiacjach. Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę że jestem ogólnie lubiany gdyż na co dzień spotykam się z wieloma gestami sympati,którę się staram odwzajemniać.

Zapraszam na rozmowę aktualnie NIE gdyż podanie jest bardzo, bardzo słabo napisane. 

Po rozmowie ogromne NIERozumiem, że nikt nie ma idealnej wiedzy na dany temat. Ty jednak nie znałeś nawet podstawowych rzeczy, z resztą czego można spodziewać po graczu który spędził jedną godzinę na serwerze? Jeśli naprawdę ci zależy, pograj więcej na serwerze, poznaj go. Nic nie stoi na przeszkodzie by napisać podanie jeszcze raz, jednak za jakiś czas gdy będziesz wiedział tyle, ile na Helpera przystało.

Godzina przegrana na serwerze... NIE.

No to cóż, sam widzisz...

Podanie odrzucone.

• Dzięki! 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore