Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

Zaloguj się, aby obserwować  
Adiek

[UWAGA] Błąd na BedWars

Błąd (2xDoubleJump) BedWars  

11 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy u was też pojawia się ten napis?

• TAK
      10
    • NIE
      1

Polecane posty

1. Nick w grze: Adix_2005

2. Tryb gry: BedWars

3. Opis uwagi: Napis - Posiadasz 1xDoubleJump (2x spacja) - po czym naciśnięcie 2x spacji nic nie robi.

4. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Mało istotny błąd, lecz nowi gracze mogą myśleć, że to działa i cały czas próbować tego użyć.

5. Ewentualne załączniki: -

• Lubię to 1

Trzeba mieć VIP. Bez rangi VIP to nie działa. Ja mam tą range i go mam!

Nie, tak nie powinno być. Płacenie na rzecz serwera, jego wspieranie nie powinno dawać takiej przewagi dla vipów. Posiadanie double jumpa jest niestety zbyt op. Zdecydowanie powinni wszyscy gracze go posiadać lub pozbawić ten przywilej vipy.                                              

Ps jest to łamanie Eula zawsze może ktoś to znowu zgłosić ;’) i będą kolejne problemy.

Edytowano przez Marcelan

1 godzinę temu, Gabrvsia napisał:

Tak ma byc.

No chyba tak nie powinno być XD. Skoro ktoś ma rangę gracz to taka informacja nie powinna się pojawiać bo jest to wprowadzanie w błąd. 

• Lubię to 1

Miał być double jump dla graczy ale zapomnieli go aktywować więc został tylko napis, czy administracja go włączy czy nie - nie wie nikt (oprócz administracji)

Przydałoby się to usunąć może to wprowadzać graczy w błąd

np. jest nowy gracz na serwerze gra sobie w bedwarsy i widzi ze jest double jump naciska dwa razy spacje i R.I.P

co do propozycji jestem na tak

Dnia 6.12.2018 o 5:15 PM, Plaid360 napisał:

Miał być double jump dla graczy ale zapomnieli go aktywować więc został tylko napis, czy administracja go włączy czy nie - nie wie nikt (oprócz administracji)

oni tez pewnie nie wiedza X DDD

Dnia 7.12.2018 o 4:44 PM, BolusPompeczek napisał:

Przydałoby się to usunąć może to wprowadzać graczy w błąd

np. jest nowy gracz na serwerze gra sobie w bedwarsy i widzi ze jest double jump naciska dwa razy spacje i R.I.P

co do propozycji jestem na tak

Dnia 10.12.2018 o 8:10 PM, takeawaystorm33 napisał:

Na tak

Jakiej propozycji? I dlaczego w UWADZE dajecie "Na tak"? X D

• Lubię to 1
  • Dzięki! 1
  • Haha 1

Dnia 6.12.2018 o 4:32 PM, Marcelan napisał:

Nie, tak nie powinno być. Płacenie na rzecz serwera, jego wspieranie nie powinno dawać takiej przewagi dla vipów. Posiadanie double jumpa jest niestety zbyt op. Zdecydowanie powinni wszyscy gracze go posiadać lub pozbawić ten przywilej vipy.                                              

Ps jest to łamanie Eula zawsze może ktoś to znowu zgłosić ;’) i będą kolejne problemy.

Jeśli uważasz, że double jump daje zbyt dużą przewagę, to jestem ciekaw, co powiesz na temat "platforym ratowniczej"? To jest podziękowanie od administracji za wsparcie i nagroda za to się należy. Gdyby na star od razu dostawali stack wełny, to by było op. Nie zapominaj, że mało kto wykorzystuje double jumpa odpowiednio...  

2 godziny temu, HatroX napisał:

To jest podziękowanie od administracji za wsparcie i nagroda za to się należy.

? Xd

Platforma ratownicza i double jump powinny być dostępne albo dla wszystkich, albo dla nikogo. Gwarantuje ci, że stack wełny byłby mniej op niż wyżej wymienione przywileje, w końcu 64 bloki w dłuższej perspektywie nie dadzą ci zwycięstwa, a double jump i platforma? Wielokrotnie spotykałem się z sytuacją, gdy wygrywałem ja lub mój znajomy, tylko dzięki temu. 

Edytowano przez Marcelan

Dnia 6.12.2018 o 4:32 PM, Marcelan napisał:

Łamanie EULA? Tak? A to ciekawe, bo ja nie dostrzegam żadnego nadużycia. Rozwiń proszę temat, bo w przeciwnym razie będę zmuszony pomyśleć, że nie wiesz co to jest i na czym polega. Świadczenie usług przez Skyblock.pl jest darmowe, jednak usługodawca ma możliwość wprowadzać dobrowolne opłaty za dostęp do niektórych funkcji rozrywki. 

----

A co do samej propozycji, to jestem należy się nad nią poważnie zastanowić, ponieważ z jednej strony nie jest to coś przeszkadzającego dla stałego bywalca tego trybu, jednak z drugiej może raz czy dwa wprowadzić nową osobę w błąd, przez co umrze. Ale czy to naprawdę taka tragedia? Jedna śmierć na Bedwars? Moim zdaniem można to dodać na listę propozycji z niskim priorytetem. 

A co do samej przewagi dla VIP, to wy chyba nie wiecie o czym mówicie. W tym problem, że ten serwer rangom premium nie oferuje prawie nic dobrego. Platforma ratownicza - okej, jest to duże ułatwienie. Jeden podwójny skok? Haha! Polatajcie po innych serwerach, gdzie kupując rangę, możecie się teleportować czy latać na tym trybie - miłej gry. ;) Poza tym dochodzi kwestia, którą poruszył @HatroX. Ten skok trzeba potrafić wykorzystać. Przeciętny gracz używa go tak, że nie daje jakiejkolwiek przewagi. 

• Lubię to 2
  • Zdumiony 1

Gdyby nie było żadnego nadużycia, to dlaczego nagle zniknęły, stałe itemki tylko dla vipów na sky wars, klasy dla vipów na sbsg i scb. Nawet miał być nieszczęsny double jump dla wszystkich graczy, ale zapomniano go dodać.

Łamanie Eula jest wtedy gdy dostajesz jakieś pomoce w grze, zwiększajace twoje szanse na wygraną płacąc w sklepie. Mojang dał blacklistę wielu serwerom, które stosowały takie rzeczy xD Rozumiem, gdyby gracze mogliby takie funkcje jak double jump odblokowywać, a vipy miałyby za darmo, ale tak niestety nie jest. https://mojang.com/2014/06/lets-talk-server-monetisation/ Mojang zezwala, na dodatki dla vipów i jakieś kosmetyki czy pety, ale nie zgadza się na coś, gdy użytkownik, który nie płaci ma mieć mniejsze szanse w grze niż gracz, który kupił coś w sklepie za prawdziwe pieniądze. No bo sory, funkcje jakie daje VIP na bw chyba jednak są trochę spore :/ twierdzenie, że przeciętni gracze nie umieją tego wykorzystac jest trochę śmieszne XD. Nie wiem ile grasz na bw, ale chyba zbyt krótko, skoro twierdzisz, że dla przeciętnych użytkowników nie daje to jakiejkolwiek przewagi. Poza tym to nie jest jeden double jump, gdy go użyjesz, za kilkanaście sekund lub trochę dłużej możesz użyć go na nowo. Rozumiem, że kupujecie vipa cały czas i pewnie boicie się utraty takiej funkcji, ale czy gra nie będzie sprawiedliwsza? (Ja też kiedyś kupowałem cały czas i gdyby nie to, że teraz nie mam czasu zbytnio na grę to też bym posiadał taką rangę) Poza tym jeśli używasz określeń „inne serwery” wypadałoby wspomnieć jakiej one są wielkości(ile graczy zwykle gra w ciągu dnia) Raczej wątpię, że są to jakieś duże serwery, pewnie to jakieś małe (10-100 graczy dziennie) albo mniej, porównywanie ich do cubegame gdzie jest 1000-1500 użytkownikow jest trochę ciężkie, wskaż mi, który serwer (na pw) pozwala na takie funkcje(latanie na trybach) gdzie podobna jest liczba (1000-1500) z chęcią sprawdzę w wolnym czasie.

Nie wiem czemu poruszany jest tutaj także  temat śmierci w wyniku upadku do otchłani, nikt nie zauważył, że nie są one wliczane do statystyk?

Edytowano przez Marcelan
,,,,,,,,,,
  • Lubię to 1

Na serwerze jest dużo nowych osób, które nie wiedzą, że bez rangi to nie działa. Za usunięciem tego napisu dla graczy bez rangi. 

Pozdrawiam :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore