Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FilipAwesome

Nie sluszny ban/ AwesomeFilip13

Polecane posty

1. Nick w grze: AwesomeFilip13

2. Opis problemu lub treść pytania:Gralem na blitzsg I byl deathmatch I byly 2 osoby plus ja.Ja I inny gracz nie mielismy dobrych rzeczy a trzeci gracz mial.Napialem czy mi pomoze go zabic bo itak byloby 2v1 na mnie albo 2v1 na gracza slabego albo 2v1 na tego silnego gracza.Dostalem za to bana na 24hr za niby sojusz ale to niebyl sojusz I mysle ze to byl nie sluszny ban.IBana dostalem od Assasinka I chcialem sie zapytac jego czemu ja dostalem I mnie nie wysluchal do konca i mnie wywalil z tsa skandal .Itak juz mam ub ale chcialem sie dowiedziec czy jest za cos takiego ban.

3. Tryb:Blitz Sg

4. Dowody/załączniki -

Tak jest za coś takiego ban bo to jest sojusz! https://imgur.com/a/3y878Ax

Nie wyrzuciłem cię bez powodu, tylko ty nie umiałeś zrozumieć, że to był sojusz i zacząłeś krzyczeć więc zapytałem czy to koniec i cię wykickowałem z kanału :) 

//Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore