Skocz do zawartości

Polecane posty

1. Nick w grze: KucatYT
2. Powód zbanowania: mk 
3. Treść wyjaśniająca: Dostałem pierw bana za Obraze gracza, za co tą osobę chciałem przeprosić, ale pierw zmutowaliscie, nie zgodzilem sie na niego wiec powiedzialem zebyscie mn odbanowali, napisalem zebyscie "Szli na łąkę Doić Komary", i za to dostałem Bana za obraze. Pozniej chcialem isc na forum ale przegladarka mi nie dzialala. Wiec odpalilem MK pogadac z nimi, i dostałem na 2 kontach bana za MK, to jest czyste Chamstwo! Pozniej zrestartowałem Router i przeglądarka mi zadziałała. Na tym serwerze wydałem około 50zł więc raczej nie chcę tych pieniędzy stracić. Administracja pilnuj się.
4. Nick banującego: KazuyukiHitoshi
5: Screen z info o banie: https://imgur.com/gallery/eSGAJIA
  • Zdumiony 1

Podczas próby wejścia na serwer na zbanowanym koncie wyświetlają Ci się dwie możliwości odwołania od banicji. Jest to forum i teamspeak. Jeżeli forum nie działało mogłeś wejść na teamspeaka, więc nic nie usprawiedliwia tego że zrobiłeś multikonto. A bana nie otrzymałeś tylko i wyłącznie za ten tekst, a za całokształt twojego zachowania na serwerze dzisiaj wieczorem. Następnym razem radzę trzymać swój język na wodzy. 

• Lubię to 1

Więc zaczynając całą naszą bajkę od samego początku.

Dostałeś warna za wulgaryzmy, spoko. Następnie otrzymałeś od nidaracta mute na 30 minut za te słowa -> [20:24:21] [main/INFO]: [CHAT] [13] PAJAC HERO KucatYT: No nie, Ta zdzira wygrala?

Mogłeś na spokojnie dostać bana, którego chciałem ci dać ale nidaract mnie wyprzedził z wyciszeniem.

Oprócz tego twojego "zabawnego" tekstu zacząłeś się do nas rzucać słowami: "[20:24:57] [main/INFO]: [CHAT] HelpOp » KucatYT: Zdejmowac Mute! I to juz!" oraz [20:26:31] [main/INFO]: [CHAT] HelpOp » KucatYT: Wy na serio jacys Ulani jestescie 

I właśnie z tego powodu otrzymałeś bana z powodem "Spinanie sie do Administracji, wyzywanie graczy, przespij sie troche" na 12 godzin co w moim zdaniu nie jest złym wynikiem w porównaniu do twojego zachowania.

"Wiec odpalilem MK pogadac z nimi..." Pogadać? W taki sposób? [20:30:07] [main/INFO]: [CHAT] HelpOp » EK2K14: Kazu, ty to sie na dworcu przespij Ulancu

Bardzo dojrzała rozmowa, oj bardzo. Nie wiem w jaki sposób chciałeś to wyjaśnić o ile chciałeś skoro zacząłeś ponownie na mnie najeżdżać. I uważasz, że to czyste chamstwo? Zanim zaczniesz krytykować inne osoby zacznij spoglądać na siebie. Twoje zachowanie na serwerze było wręcz żałosne i dziecinne.

Dodatkowo tak jak wyżej napisał nidaract od pierwszego bana mogłeś się odwołać na discordzie, ts3 lub forum. Możliwości jest wiele.

Skoro wydałeś na serwer 50 złotych to powinieneś przestrzegać regulaminu. Dla nas nie ma znaczenie czy ktoś wyda 200 złoty czy nie wyda ani grosika i tak będzie karany zgodnie z panującym na serwerze taryfikatorem.

Naganne zachowanie na serwerze + okłamywanie mnie i innych członków w administracji w prośbie o unbana.

Bez UB.

Zamykam.

• Lubię to 6

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore