Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
Arox99123

[Odrzucone][Podanie] _kohi

Polecane posty

1. Nick z TS3:   _kohi

2. Wiek:  16 lat

3. Doświadczenie: Z pełnienia roli jako Administrator serwera głosowego mam sporę doświadczenie ponieważ na większych serwerach o większej liczbie osób miałem rangę Helper i bardzo dobrze wywiązywałem się z obowiązków które miałem przydzielonę oraz tych co na początku trzeba najczęściej robić. Często dochodziłem naprawdę wysoko nabierałem wprawy w tym co robię. Miałem do tego dużo zaangażowania to co robię dlatego tak dużo się nauczyłem.

4. Jak długo korzystarz z naszego TSa?:  Z waszego serwera TS3 korzystam naprawdę długo może to nie są jakieś naprawdę rekordy ale pierwszę połączenie miałem 2017-10-14 00:31:49.

5. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?   Chciałbym dołączyć do waszej wspólnej rodziny zwanej ( Administracją) ponieważ naprawdę wasz TS3 jest dopracowany, robiony z pasji żeby osobom lepiej się spędzało czas a ja coś takiego lubię. Wracają do tematu dlaczego chciałbym zarządzać tym serwerem ponieważ w tym co robię naprawdę mam trochę doświadczenia. Interesuję mnie pomaganie innym osobom korzystającym z TS3. Nie robię tego już pierwszy raz bo to już mój z 6 serwer na którym będę Helperem oczywiście jak się dostane liczę na to. Mam dużo czasu, lubię się zajmować tym co robię mam w sobię to że Kocham rozmawiać z ludźmi. Zawszę dogadam się z każdą osobą , jak czegoś nie rozumiem potrafię się o to spytać. Przyjmuję każde zadanie i dążę do tego aby to wykonać. Zawszę jak nie mam racji to przyznaję się do błędu ponieważ człowiek ma prawo do pomyłki nawet najlepszy. Ale zawszę jak czegoś nie rozumiem dążę do tego aby to zrozumieć. Potrafię tworzyć kanały, spacery, rangi nadawać oraz zabierać, stworzyć bota potrafię, postawić serwer głosowy na VPS też zajmuję się tym.

6. Opisz Siebie:  Nazywam się Patryk . Mam 16 lat i uczęszczam do 1 klasy technikum. Jestem wysoki, dobrze zbudowanym mężczyzną. Mam niebieskie oczy i codziennie szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor nie dopisuję ale wtedy też staram się to naprawić. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawszę staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawszę jest odbierana w pozytywnym sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawszę potrafimy znaleść sobie ciekawe zajęcie. Ale jak każdy człowiek posiada również wady.  Jedną z nich jest czasami brak poczucia sensu życia ale to jednak przejaw mojej depresji ale jest wszystko teraz dobrze. Najlepiej pomaga mi w tym moja mama i jeden najlepszy kolega. Moje zainteresowania są ciekawę , ponieważ bardzo lubię grać w siatkówkę, pływać oraz grac w piłkę nożną. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest komputer. Uwielbiam słuchać Disco- Polo i hip-hop, dlatego często wychodzę z kumplami na imprezę ale to tylko w sobotę. Bardzo lubię rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Często spotykam tam osoby , od których dowiaduję się różnych ciekawszych rzeczy , jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym. Choć bardzo lubię pracować z komputerem to staram się nie spędzać przy nim zbyt dużo czasu, ale jednak teraz bardzo dużo czasu spędzam bo nie mam inne pomysłu na spędzenie czasu. Jestem osoba zabawną i komunikatywną. Myślę  , że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. Wiem , iż aby przetrwać w życiu muszę zdobyć wykształcenie, dlatego nigdy się nie poddaję, zawszę dążę do celu nawet w trudnych sytuacjach. Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę , że jestem ogólnie lubiany gdyz na co dzień spotykam się z wieloma gestami sympatii, którę staram się odwzajemniać. 

Duży plus za długość podania i umiejętność lania wody, ale podanie leci do poprawki  - głównie pod względem interpunkcji, bo wybacz, ale nie byłam w stanie dotrwać do końca :P

• Lubię to 1

Muszę przyznać, że pierwszy raz widzę tak długie podanie ;D. Jednak nie zawsze lanie wody jest dobrą umiejętnością, ponieważ do treści wkradła się masa błędów interpunkcyjnych i powtórzeń, przez co nie czytało mi się tego najlepiej. Zdecydowanie wolałbym przeczytać coś krótszego, ale dopracowanego

Mówisz, że posiadasz już doświadczenie, dlatego chciałbym Cię trochę lepiej poznać i przetestować Twoją wiedzę. Zapraszam na rozmowę.

Zerowa aktywność, nie zgłosiłeś się na rozmowę, więc jestem na Nie.

Edytowano przez Modis

Plusy(+)

Podanie jest długie.

+ Bardzo się o sobie rozpisałeś.

Podobno jesteś doświadczony, a nie mam powodu Ci nie wierzyć póki co.

Minusy(-)

Ortografia, interpunkcja.

Dużo informacji, które tak naprawdę nie mają sensu.

Powtórzenia, błędy stylistyczne, które utrudniają zrozumienie tekstu.

Mam do Ciebie całkiem sporo pytań, więc przygotuj się na długą rozmowę.

Gdy już będziesz gotowy zgłoś się do mnie.

Ewidentnie pisanie w języku polskim nie jest Twoją mocną stroną, jednak dotrwałam do końca i przyznam, że zaciekawiłeś mnie swoją osobą.

Zapraszam na rozmowę i popraw błędy gramatyczne, interpunkcyjne i ortograficzne, bo naprawdę źle się to czyta. Ciekawym faktem jest to, że piszesz podanie na TeamSpeak’a krótko po odrzuceniu na SkyBlock’u. Mam parę pytań, przede wszystkim chcę sprawdzić Twoją wiedzę o naszym serwerze.

A na TS to Pan się pojawi? BO COŚ NIE WIDZĘ. Jak będziesz to zapraszam, na razie za brak zainteresowania - NIE.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore