Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

DepresyjnyPej

[Propozycja] Niewykrywalne cheaty

Polecane posty

1. Nick w grze: _Asvrka
2. Tryb gry: Cały serwer 
3. Nazwa propozycji: Niewykrywalne cheaty na wersji forge i labymod
4. Opis propozycji: Na tych wersjach działają tzw. "Ghost clienty". Co umożliwia innym graczom cheatowac na tych wersjach, z możliwością uniknięcia bana.
5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Proponuję zakazać owych modyfikacji, ponieważ mając te wersje można cheatowac na tzw. "cheatach z pendrive", co jest nie do wykrycia. Ponadto jest straszny zapierdziel dla administracji, gdzie muszą przeszukać każdą modyfikację, oraz tracą przy tym cenny czas. Będzie to napewno ułatwienie dla administracji i ograniczy to w jakiś sposób cheaterów. Jeśli administracja ma zastrzeżenia, mogę pomóc je rozwikłać na ts3!:)
6. Ewentulne załączniki: brak
  • Haha 1

Patrząc na rosnącą popularność LabyModa i wielu modów do PVP na forge myślę, że zakazanie ich przyniesie dużo skarg i ludzie będą męczyć żeby administracja znów pozwoliła z nich korzystać. A poza tym, jeśli ktoś cheatuje teraz to nie przejmie się zakazaniem owych modyfikacji i będzie cheatował dalej, taka natura cheaterów.

Nie mniej jednak, jestem na nie.

Edytowano przez Plaid360
  • Lubię to 3
  • Zdumiony 1

Ale dla mnie to nie będzie ułatwienie, bo mam labymoda i nie chcem żeby go zakazano na tym serwerze

Nie

Zgadzam się z odp. wyżej. Nie.

Edytowano przez Gabrvsia

Jestem tego samego zdania co osoby wyżej.nie

Szczerze mówiąc wątpię aby zakazanie owych modyfikacji wpłynęło w zauważalnym stopniu na zmniejszenie ilości cheatujących osób. Jak nie ten, to zawsze będą szukać innych sposobów żeby używać niedozwolonych modyfikacji w jak najbardziej niezauważony sposób. Idąc Twoim tokiem myślenia można by było zablokować każdą wersję bo przecież przyczyni się do zmniejszenia ilości cheaterów - Nie tędy droga niestety...

Reasumując, cheaterzy będą cheatować, nie ma sensu na siłę dawać kary, która wpłynie również na niewinne osoby - Jestem na nie

• Lubię to 3

Utrudnienie dla graczy uzywajacych owych wersji. 

Na nie.

Popieram wyżej Gabrysie, Endera i Snickiego

Też gram na LabyModzie 

NIE

uwierz mi, duza wiekszosc cheaterow nie angażuje sie az tak bardzo by placic za ghost clienty by cheatowac, raczej uzywają "normalnych" zcheatowanych klientow

Edytowano przez szymekpe22
  • Lubię to 2

Dodaj, aby zakazali Blazing packa bo mam tam cheaty podobno, ale nikomu się nie chce sprawdzać :(((

Nie

Edytowano przez vSolbax

Dnia 19.12.2018 o 7:01 PM, takeawaystorm33 napisał:

Napisane powyżej

:excl: nie

Z doświadczenia Tobie powiem, że jedyny sposób na tego typu gracza, to banowanie do bólu. Po co szkodzić innym osobom, które uczciwie grają i akurat z tego korzystają. Jak nie tymi drzwiami, to wejdzie innymi. Jest też druga strona medalu. Każdy twórca takich modyfikacji/oprogramowań czeka tylko, aż jego metoda zostanie zbanowana. Stworzenie nowego, a właściwie zwykła poprawa kodu, to dla dobrego kodera chwila. Zmiana nazwy, to też chwila i powstaje coś nowego. Dzięki temu dajesz mu możliwość wzbogacenia się. Każdy cheat po pewnym czasie przestaje być popularny, ludzie odchodzą, przestają płacić, więc oni potrzebują tego.  
Jestem na NIE

Również jestem na nie, cheaterzy zawsze znajdą jakiś sposób, by oszukiwać, albo zwyczajnie pojawi się nowsza wersja takiej modyfikacji i problem pojawi się ponownie. Poza tym, utrudni to tylko grę tym, który cheatów nie posiadają, a również grają np. na labymodzie. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore