Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

AndreSH

[Przyjęte][Podanko] AndreSH

Polecane posty

Nick: AndreSH

Doświadczenie: Ogólnie sprawa wygląda tak, jeżeli chodzi o doświadczenie uważam, że jestem obeznany w temacie Ts'a. Moderowałem z powodzeniem dwa serwery (włącznie z tworzeniem rang, konfigurowaniem, boty nie boty, bla bla bla). Wciąż się rozwijam.

Jak długo korzystam z ts.skyblock.pl? O samym serwerze TS wiem od dawna, ok. 4 miesiące temu zrobiłem sobie przerwę od skyblock'a zwyczajnie z braku czasu. Na samym TS'ie zarejestrowany zostałem z pół roku temu :). 

Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Dlaczego chce moderować? Prosta sprawa, kiedy grałem na serwerze poznałem wiele sympatycznych osób, dobrze spędzałem czas, co przekłada się właśnie na to podanie.

Opisz siebie:  Hejunia, mam na imię Marcinek, jestem wysokim chłopcem (170,5cm), technik informatyk. No co mam powiedzieć, chodzę na siłownie, mam takiego kolegę, z którym gram na serwerze, nazywa się Tomek (kemot od tyłu) jak mój kotek. Wyciągam 105 w martwym ciągu i jestem fest dumny. Bardzo lubię pomagać graczom, przeważnie jak już gdzieś przesiadywałem to więcej czasu przeznaczałem na sama pomoc i interakcje z graczami niż sama rogrywkę. 

• Lubię to 1

Podanie jest estetyczne, podszedłeś do tego z humorem i da się czegoś o Tobie dowiedzieć. Zapraszam na rozmowę.

Sama rozmowa przebiegła bardzo sympatycznie, miło mi się z Tobą rozmawiało. Masz poczucie humoru i dystans do siebie, nie stresujesz się i znasz hierarchię wartości, a to duży plus. Zadałam Ci 2 pytanka z wiedzy czysto na temat teamspeak'a i serwera i nie mam większych zastrzeżeń, powiedziałam Ci co było źle i mniej więcej co byłoby Ci potrzebne. 

Moja opinia nie ma prawa być inna niż pozytywna, widzę że znalazłeś się we właściwym miejscu o właściej porze. Powodzenia :)

Bardzo interesujące podanie, nie zauważyłem żadnych błędów językowych co sprawiło, że doceniłem Cię już na samym starcie. Nie oceniam jednak tego jak kto pisze, ale jaką wiedzą dysponuje. Podanie napisałeś posługując się poczuciem humoru, którego sporo osób nie posiada. Jak znajdziesz wolną chwilę napisz do mnie na ts lub discordzie.

Umiesz obsługiwać teamspeaka w dobrym stopniu. Gdy czegoś nie potrafiłeś sam zaproponowałeś, że tego poszukasz. Poza tym miło się z Tobą rozmawia.

Masz moje TAK 

Edytowano przez FuX

Zapraszam na rozmowę, po której wystawię swoją ocenę.

Bardzo przyjemnie mi się z Tobą rozmawiało na różne tematy. Wiedzę o TeamSpeaku też masz + jedna z Twoich propozycji, która wyszła podczas rozmowy wydaje się bardzo sensowna. Jestem przekonany, że dasz Sobie radę. TAK

Edytowano przez Modis

Pogadaliśmy chwile, wiesz czego nie wiesz, co jest zdecydowanie na plus. Jeśli chcesz kontynuować rekrutacje to musisz trochę jeszcze nadrobić. Bardzo przyjemnie mi się z tobą rozmawiało bo sam mnie zagadywałeś, co się często nie zdarza. Nie stresowałeś się i myślę, że w ekipie się odnajdziesz. Ale czy dasz sobie rade dalej?

Powodzenia, na Tak. Nie zawiedź mnie.

Powinnam skopiować to, co napisałam w podaniu Twojego kolegi, więc odsyłam tam, żeby się nie powtarzać. Dodam tylko, że rzadko trafiają nam się tacy ludzie. Powodzenia!

• Lubię to 1

Po przeczytaniu podania jestem zdecydowanie na TAK!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore