Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

cykanugget

[Przyjęte]Podanie :) cykanugget

Polecane posty

Nick na TS3: cykanuggett (Ale wołają na mnie Tomek, bądź cyka)

Na koncie mam już 17 wiosen i trochę miesięcy;

Doświadczenie: Wciąż nabywam, ale moja wiedza jest już na tyle wystarczająca, by dzielić się z nią z innymi graczami i udzielać im pomocy. Wraz z kumplem
Marcinem (od tyłu Nicramem) pomagaliśmy już administracji wielu serwerów, a także sami ją współtworzyliśmy.

Grałem na serwerze z AndreSH'em wcześniej na poprzedniej edycji i świetnie się bawiliśmy, na samym TSie byłem zarejestrowany już jakiś czas temu. Z powodu dłuższej
przerwy od gier nie korzystałem, ale przerwę zakończyłem i w planach mam dość długie przesiadywanie na serwerze głosowym. 

Bardzo zależy mi na pomocy graczom i przy tym spędzaniu z nimi czasu, dobra zabawa to podstawa jakiejkolwiek nauki, w tym poprawnego funkcjonowania serwera.

Jak już wspominałem mam na imię Tomek, posiadam aż dwa tysiące milimetrów wzrostu, mam super pieska wabiącego się Indi. Chodzę do liceum,
profil matfizik, zajmuję się w wolnym czasie programowaniem i żeglarstwem. Wróciłem do gier i wraz z kumplem Marcinem wracam
na serwer skyblock, by po prostu dobrze się bawić. Lubię muzykę poważną i niedawno rzuciła mnie dziewczyna więc liczę na helpera
  • Lubię to 1
  • Haha 2
  • Zdumiony 2

Jako takiej moderacji serwera nie mam w planach

To zdanie średnio mnie przekonuje. Piszesz podanie, żeby nie moderować serwera? Zadaniem moderacji jest pomaganie użytkownikom z kanałów pomocy.

Podanie nie jest złe, chociaż przez ten kod trochę słabo się czyta. Coś tam się o Tobie dowiedziałam i kojarzę Cię z logów.

Zastanów się czy ty w ogóle chcesz dołączać do naszego grona, bo helper nie ma permisji, żeby zmienić pół ts'a.  Zapraszam na rozmowę jeśli jednak do twoich planów wkradnie się moderacja serwera.

Po kilku rozmowach, w tym jednej czysto rekrutacyjnej mogę śmiało stwierdzić, że jestem bardzo pozytywnie nastawiona do Twojej osoby. Masz dobre podejście, wiedzę i jesteś sympatyczny, chętnie wejdę z Tobą we współpracę.

• Lubię to 1

Zanim wystawię ocenę porozmawiamy sobie trochę. Skontaktuj się ze mną w wolnej chwili c:

TAK i się ciesz 

Edytowano przez FuX

Rozmowa.

No i co :/ Sobie pogadaliśmy, i jak mam oceniać to jesteś bardzo sympatycznym człowiekiem. Myślę, że nawet byś się odnalazł. Jedyne co mnie niepokoi to jest to, że masz świadomość swojej znikomej wiedzy i za bardzo z tym nic nie robisz. Masz jeszcze czas i liczę, że to nadrobisz.

MIMO IŻ MNIE DENERWUJESZ TYM, ŻE JESTEŚ MIŁY A JEDNOCZEŚNIE PRAWIE NIC NIE WIESZ TO: Naciągane Tak.

Edytowano przez Nakser
bo moge.
  • Haha 1

Zapraszam na rozmowę, po której wystawię swoją ocenę.

Na rozmowie pokazałeś mi, że bez problemu wpasujesz się w nasze grono. Jesteś miłą i zabawną osoba, potrafisz także zachować należytą powagę. O samym TeamSpeaku trochę już wiesz, więc nic mnie nie powstrzymuje przed wystawieniem pozytywnej opinii. Jestem na Tak

Edytowano przez Modis

Staramy się do naszej ekipy rekrutować takich ludzi, którzy naszym zdaniem wpasują się w towarzystwo i jednocześnie dadzą radę moderować TeamSpeaka. Uważam, że jeśli chodzi o to pierwsze - jesteś jedną z tych osób. Co do tego drugiego - to już zweryfikują moderatorzy :) Niemniej jednak trzymam kciuki!

Kojarzę Cię i to dość dobrze, przede wszystkim ze SkyBlocka, podanie zdecydowanie na poziomie, nie pozostaje mi nic więcej niż powiedzieć, że jestem na tak <_<

dBLc.png

Zgłoś się do Barklera lub Vertie w godzinach wieczornych w celu przeprowadzenia 2 etapu.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore