Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

Zaloguj się, aby obserwować  
cutiewaifu

[Propozycja] Przywrócenie starych map

Które stare mapki chciałbyś/chciałabyś przywrócić?  

19 użytkowników zagłosowało

1. 1. Które mapy chcesz z powrotem?

Polecane posty

1. Nick w grze: cutiewaifu

2. Tryb gry: HnS

3. Nazwa propozycji: Przywrócenie starych map

4. Opis propozycji: Zwracam się o przywrócenie starych map, chociażby kilku. Na ten moment map jest mało i po kilkunastu arenach graczowi się to nudzi. Dodanie 2, 3 map ze starej edycji byłoby moim zdaniem dobrym wyjściem. Mogłyby zostać one lekko pozmieniane tak jak obecna Kotlina czy Wyspa. Chodzi mi konkretnie o chyba największą mapę ze starej edycji oraz o jedną z tych na 24 sloty. Konkretnie Dzielnica oraz Bagdad. Gracze starej edycji pamiętają. 

5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Gra nudzi się gdy w kółko gra się te same mapy, które nie jedna osoba zna już jak własną kieszeń. Topkowi gracze będą mieli wyzwanie, a gra zostanie urozmaicona co przyciągnie graczy z innych trybów na HideAndSeek'a.

6. Ewentulne załączniki: Screeny nie należą do mnie, aczkolwiek przedstawiają stare mapy. 

post-18394-0-62402500-1486655942.png

post-38080-0-73852600-1442153201.png

Edytowano przez cutiewaifu
  • Lubię to 4
  • Dzięki! 2

Co do propozycji jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Przydałoby się przywrócić stare lub przynjamniej dodać nowe mapy. HideAndSeek robił się dość szybko nieciekawy i nudny moim zdaniem;pp przez co ten tryb był/jest przeze mnie bardzo rzadko napotykany jeżeli chodzi o grę. Ze starych map proponuję też Alcatraz, Dark Forest oraz Rezydencje:)) Jak najbardziej na TAK.

hehe, niektóre mapy można znaleźć jeszcze na yt;--D

Edytowano przez Marynia
  • Lubię to 1

52 minuty temu, cutiewaifu napisał:

4. Opis propozycji: Zwracam się o przywrócenie starych map, chociażby kilku. Na ten moment map jest mało i po kilkunastu arenach graczowi się to nudzi. Dodanie 2, 3 map ze starej edycji byłoby moim zdaniem dobrym wyjściem. Mogłyby zostać one lekko pozmieniane tak jak obecna Kotlina czy Wyspa. Chodzi mi konkretnie o chyba największą mapę ze starej edycji oraz o jedną z tych na 24 sloty. Konkretnie Dzielnica oraz Bagdad. Gracze starej edycji pamiętają. 

5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Gra nudzi się gdy w kółko gra się te same mapy, które nie jedna osoba zna już jak własną kieszeń. Topkowi gracze będą mieli wyzwanie, a gra zostanie urozmaicona co przyciągnie graczy z innych trybów na HideAndSeek'a.

6. Ewentulne załączniki: -

Jestem na tak! 

• Lubię to 1

Jeśli wróciłoby kilka starych map, to może zawiesiłbym moją (kolejną) przerwę od MC
Dzielnica, Bagdad i Dark Forest 
Jak najbardziej na TAK

Bardzo brakuje mi mapy targ i ten stary pałac:( Ogromne tak! 

• Lubię to 1

jezu sentyment.........

mapki trzeba pozmieniać, pododawac bariery zeby nie dalo sie ich bugowac tak jak to bylo na starej edycji.

yes:)

Edytowano przez Imi
  • Lubię to 1

Dnia 18.12.2018 o 1:57 PM, cutiewaifu napisał:

6. Ewentulne załączniki: Screeny nie należą do mnie, aczkolwiek przedstawiają stare mapy. 

post-18394-0-62402500-1486655942.png

post-38080-0-73852600-1442153201.png

Dobry pomysł

OCENA POZYTYWNA

• Lubię to 1

Tak szczerze to jak grałem na hns to już była nowa edycja i nawet nie wiem jak wyglądają te stare mapki xD

Ale pomysł na pewno jest dobry bo na sw też bym tak chciał tak samo jak na sg 

Ocena Pozytywna

• Lubię to 1

Świetny Pomysł! Pamiętam te stare mapy, teraz Przydało By się Kilka Map więcej a fakt że była by to np. Dzielnica, Bagdad albo stary pałac jest jeszcze lepszy :)

JESTEM NA TAK! :)

Myślę, że to jak najbardziej dobry pomysł - przyciągnie to nowych graczy i pozwoli starym poczuć ten klimacik dawnego hns.
Jestem na TAK

• Lubię to 1

Żadne ze starych map nie zostaną przywrócone na ten tryb - odeszły do czeluści, słuch o nich zaginął. Nie bez powodu zostały usunięte na obecnej edycji.
Odrzucam.

• Smutny 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore