Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

Mag20000

[Odrzucone] [II etap] [Helper] mag20000

Polecane posty

1. Nick: mag20000 (konto Minecraft Premium)

2. Wiek: 17 lat

3. Jak długo grasz na serwerze?: Swoją przygodę ze SkyBlockiem zacząłem w 2015 roku, jeszcze gdy byłem moderatorem CubeGame, zachęcony przez jedną z tamtejszych moderatorek.

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?: Po latach pracy jako członek administracji na serwerach wszystkich typów, jestem w stanie stwierdzić, że moja dotychczasowa znajomość komend moderacyjnych i administracyjnych uplasowała się na dziewiątce lub dziesiątce w skali do dziesięciu (9-10/10)

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Oczywiście, inaczej nie pisałbym tego podania.

6. Opisz siebie: Cześć, tak jak wspomniałem w punktach wyżej, nazywam się Krystian, mam siedemnaście lat i mieszkam w stolicy naszego kraju. Aktualnie uczęszczam do akademickiego liceum ogólnokształcącego na profilu matematyczno-informatycznym i z tym kierunkiem także wiążę swoją przyszłość. Odkąd tylko pamiętam, interesowałem się wszelkiego rodzaju nowinkami technologicznymi, informatyką, historią (w głównej mierze XX-wiek i Wojny Napoleońskie) oraz polityką. Ponad cztery lata zarządzałem społecznościami serwerów gier multiplayer (w większości społecznościami serwerów lub ich ekipą w MC), nie odmówię wyjścia na imprezę, chilloutu ze znajomymi czy też posłuchania jakiejś ciekawej muzyki. Szybko i sprawnie nawiązuje nowe, ale przede wszystkim długotrwałe znajomości ze względu na otwartość i pozytywne podejście do życia, co wielu ludzi może zaskoczyć. Nie jestem typem rozwydrzonego trzynastolatka-boga, który uważa się za osobę najważniejszą i wszechwiedzącą - potrafię dostosować się do poleceń przełożonych (w tym przypadku zapewne chodzić będzie o moderatorów, administratorów i head administratorów), jestem także osobą pomocną, która poświęci każdy sekundę pozostałego wolnego czasu na bezinteresowną pomoc. Jeżeli chodzi o błędy, ewentualne pomyłki lub gafy - zdarzają się one każdemu, jednak nie każdy potrafi się do nich przyznać. Osobiście potrafię przyjąć krytykę (konstruktywną rzecz jasna), odnieść się do niej i poprawić swoje działania tak, aby reszta współpracowników, graczy czy też chociażby administratorów zauważyła znaczącą zmianę w moim zachowaniu.

Dzięki, że zajrzeliście do mojej aplikacji - mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce, czy to w grze, czy to na TeamSpeak'u.

• Lubię to 2

Podanie niczego sobie, podoba mi się.

Aktywność na forum również na duży plus.

Rzadko jednak widzę Cię u nas na serwerze lub na naszym ts3. Na pewno jest to do poprawienia.

Chętnie z tobą porozmawiam, na chwilę obecną NEUTRAL.

Plusy
> Podanie jest super, bardzo dużo się można o Tobie dowiedzieć.
> Widuję Ciebie często na serwerze.
> Nie raz widziałam jak komuś pomagałeś na czacie. 

Minusy
> Nie widuję Ciebie na naszym teamspeak'u. 

Wbij do nas na pogaduchy, chętnie z Tobą porozmawiam. Aktualnie jestem na
TAK.

Podanie bardzo dobre, treściwie, ładne stylistycznie, nie ma się do czego przyczepić. Na serwerze jesteś aktywny i często pomagasz graczom. 
Byłem przy Twojej rozmowie. Wydajesz się osobą ciekawą i myślę, że nie będziemy mieli problemu, aby się dogadać.

Jestem na TAK. Powodzenia! :D

Krystianie, masz z tego co widzę, dość spore doświadczenie i wiedzę.

Myślę, że sprawdzisz się w tej roli, dlatego zapraszam na II etap rekrutacji.

Przygotuj się dobrze na walkę z bossem, po świętach ;)

Powodzenia i Wesołych Świąt!

• Lubię to 1
  • Smutny 1

Kandydatura wycofana przez gracza ze względu na brak czasu, a szkoda.

Podanie odrzucone.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore