Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

bemyyandere

[Przyjęte] [Helper] bemyyandere

Polecane posty

1. Nick: bemyyandere
2. Wiek: 17 i 5 miesięcy
3. Jak długo grasz na serwerze?
Na serwerze gram od kilku dniu w ciągu których na serwerze grałem około dwudziestu godzin.
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?
Swoją wiedzę o komendach oceniłbym na 8.5/10.
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?
Tak. Jeżeli chodzi o komunikację to większość czasu spędzam rozmawiając na TeamSpeak'u i tego raczej będę się trzymał co nie oznacza, że nie będę używał Discorda.
6. Opisz siebie:

Mam na imię Remek i zamieszkuję najbardziej deszczowe tereny Wielkiej Brytanii. Jednym z moich ulubionych zajęć jest uprawianie sportu. Od 3 lat jestem zawodnikiem rugby w pobliskim klubie, a od jakiegoś czasu hobbystycznie zajmuję się kulturystyką. W domowym zaciszu spędzam czas grając w gry, ucząc się lub czytając Forbes'a. Dla wyluzowania czasami lubię obejrzeć anime lub serial na Netflixie. Posiadam nieznaczne umiejętności w tworzeniu grafiki komputerowej które posiadłem w szkolę. Do moich zalet mogę zaliczyć  to, że szybko się uczę oraz to, że potrafię być strasznie uparty w dążeniu do celu. Lubię do wszystkiego podchodzić z humorem lecz potrafię zachować powagę jeśli wymaga tego sytuacja. Z natury jestem osobą spokojną i sprawiedliwą. Z chęcią dzielę się wiedzą z innymi pomimo, że sam wciąż się uczę wielu rzeczy. Nie jestem fanem nienawiści i wyśmiewania, a agresją się brzydzę. Chętnie wdaję się w dyskusje na różne tematy i z ochotą poszerzam horyzonty. Nie patrzę na ludzi przez pryzmat stereotypów i ograniczonych myśleń. Dzięki swojemu podejściu do ludzi i entuzjazmu w poprzednim roku szkolnym zostałem i wciąż pełnię funkcje prefekta. Rozumiem, że nikt nie jest idealny i wszyscy popełniamy błędy dlatego zawsze staram się dać drugą szanse w nadziei na poprawę. 

No i lubię zwierzątka.

Plusy
> Jesteś aktywny na serwerze tak jak i na teamspeak'u.
> Ładne podanie.
> Specjalny plusik za te zwierzątka na końcu.

Minusy
> Nie widzę żebyś się udzielał na czacie, popraw to a zmienię moją ocenę.

Siedzisz często na pogaduchach, działy się tam ostatnio ciekawe rzeczy ale nie słyszałam nic o tym że brałeś w nich udział, i mam nadzieję że tak pozostanie. Aktualnie
NEUTRAL.

Ocenę wystawię po rozmowie, więc zapraszam.

Bardzo miła, spokojna osoba. Masz ciekawy charakter. Myślę, że nie będę miał problemów we współpracy z Tobą. Na tak!

• Lubię to 1

Po naszej rozmowie jestem w stanie zauważyć, że jesteś miłym, opanowanym i sympatycznym człowiekiem.

Na serwerze grasz aktywnie, coś tam Cię widać na tym chacie. Aktywność na ts również na plus, jedynie to forum. Konto widać, że założone tylko dla podania, ale trudno przeboleję. 

Myślę, że bez problemu się dogadamy i chętnie będziemy ze sobą współpracować^_^.

Na TAK.

• Smutny 1

Dogadujesz się z administracją, Moderatorzy mają dobre zdanie na Twój temat.

Nie mam wątpliwości, że sobie poradzisz w roli Helpera <_<

Zapraszam na II etap rekrutacji, między świętami a nowym rokiem.

Przygotuj się dobrze i powodzenia!

• Lubię to 1

Drugi etap zakończony sukcesem.

Gratulacje i powodzenia! <_<

Podanie przyjęte.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore