Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

Rekunik

[Odrzucone][Podanie] Rekunik

Polecane posty

Nick w grze: Rekunik

Ja : Witam , mam na imię Krzysztof od około 3 lat gram w Minecrafta-a , z tego prawie 8 miesięcy na CubeGame.

Mam dużą znajomość komend typu : /ban , /kick , /ban-ip  , i wiele więcej .

Zdecydowanie należe do osób cierpliwych i miłych :) <---- Ciekawostka :P

Dlaczego miałbym otrzymać rangę : Ponieważ nadaje się do tego , do "Administracji" powinny należeć osoby pewne siebie , które wiedzą czego chcą , mam tu na myśli rzeczy Związane z minecraftem ale nie tylko , Mam też jakieś doświadczenie z Minecraftem co uwzględniłem wcześniej , i z ludźmi w niego grającymi ponieważ bardzo często zdarza mi się zachęcać osoby grające na NP: CubeGame do wspólnej gry na TeamSpeaku , co daje mi poniekąd możliwość poznania osoby , czyli można powiedzieć że potrafię dogadać się z graczem :)

Czas którym dysponuję :  Od 4 do 9 godzin , są to głównie godziny wieczorne.

Discord : Tak

TeamSpeak3: Tak

Sprawny mikrofon: Tak

Mutacja : Tak

Konto Premium : Tak

Dziękuje za przeczytanie mojego podania i serdecznie Pozdrawiam .                                                                                                                               Wesołych Świąt!!!

Może byś przed napisaniem podania pograłbyś na serwerze trochę więcej, niż kilka gier?

Nie.

Zerowa aktywność wszędzie. Nie

Po co mi w Administracji osoba, która nie gra na serwerze?
Podanie odrzucone.

NpgP3WM.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore