Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

Zaloguj się, aby obserwować  
Bursztynovy

[Odrzucone][Podanie] Bursztynovsky

Polecane posty

1. Nick w grze: Bursztynovsky
2. Wiek: 15
3. Opisz siebie: Cześć, nazywam się Szymon. Pochodzę z Śląska dokładniej z okolic Raciborza. Moim hobby jednocześnie jak i pasją jest piłka nożna. Od sezonu jesiennego gram w seniorce w LKS Cyprzanów najczęściej na pozycji lewego obrońcy bądź lewego pomocnika. Moim obecnym marzeniem jest stanie się kimś więcej niż amatorem w piłce, myślę ,że ciężką pracą mogę osiągnąć sukces. Moim ulubionym piłkarzem jest Cristiano Ronaldo. Jego osoba bardzo mnie zainspirowała. Dzięki piłce nożnej nauczyłem się kilku ważnych cech, wartości oraz ukształtowałem swój charakter. Obecnie uczęszczam do SP w Pietrowicach Wielkich (jestem ostatnim rocznikiem gimnazjalnym). Po skończeniu gimnazjum chciałbym się dostać do Technikum na kierunek Technik Informatyk, ponieważ uważam, że w dzisiejszych czasach Informatykowi będzie łatwiej znaleźć pracę. Oprócz grania w piłkę nożną jestem też osobą bardzo zaangażowaną w gospodarstwo rodziców, pomagam im to prowadzić. Co do minecrafta gram w niego od około 6 lat i do tej pory mnie nie znudził. Takie serwery jak Cubegame.pl urozmaicają rozgrywkę proponując wiele ciekawych trybów (minigier)
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? : Chciałbym otrzymać rangę, ponieważ jestem osobą bardzo zaangażowaną w pomoc innym i chętną do udzielenia jej. Jestem też cierpliwy i potrafię panować nad emocjami. Znam też podstawowe komendy KidModeratora oraz znam taryfikator kar na serwerze. Często też irytuje mnie gdy jestem na arenie i widzę gracza, który łamie regulamin posiadając cheaty bądź inne nie dozwolone modyfikacje. Takie osoby psują społeczność serwera dlatego myślę że jako KidModerator sprzydałbym się w administracji. (To zawsze dodatkowe dwie ręce do pomocy) Oczywiście przeczytałem i zapoznałem się z regulaminem oraz taryfikatorem obowiązującym na serwerze.
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? : Datą rejestracji mojego konta premium jest 02.02.2018 aczkolwiek wcześniej też grałem na koncie non-premium. Aktywnie gram na serwerze od około 5/6 miesięcy.
6.Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? : Na chwilę obecną (okres świąteczny oraz okresy gdy jest wole od szkoły jestem w stanie posiedzieć od 3h do 5h lub więcej) natomiast, podczas tygodnia nie jestem w stanie grać. Oczywiście w weekendy (piątek-niedziela) jestem w stanie posiedzieć 5h - 6h.(A nawet więcej żeby nadrobić zaległości z tygodnia)
7. Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak   Mutacja: tak
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) : tak

Z góry dziękuję za przeczytanie mojego podania i serdecznie pozdrawiam :D.

Myślę, że od ostatniego razu się poprawiłem jeśli chodzi o ten incydent i postaram się żeby to już nigdy nie miało miejsca.

• Lubię to 1
  • Haha 4

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore