Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
Przemo12

[Podanie] Przemo12

Polecane posty

1. Nick w grze: Toffix1337
2. Wiek: 14
3. Opisz siebie: Mam na imię Przemek i jak już wyżej wspomniałem mam 14lat, pochodzę z województwa Opolskiego, a dokładnie z Opola. Interesuje się sportem przy czym głównie skokami narciarskimi, piłką nożną oraz siatkówką. Jestem osobą, która jest pomocna, kreatywna oraz ogarnięta, ale niestety też małomówną. W wolnym czasie głównie jeżdżę na rowerze oraz gram w piłkę nożną
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Chciałbym ją otrzymać, ponieważ jestem osobą sprawiedliwą,która lubi pomagać innym, a też często można spotkać na serwerze osoby, które nie umieją zachować kultury oraz używających różnych wspomagaczy, a ranga ta pomogła by mi w szybszym reagowaniu.
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Na serwerze zacząłem grać rok temu.
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? W tygodniu ponad 2 godziny, a w pozostałe dni po 4-5 godzin w zależności od dnia.
7. Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: tak
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) : tak

Z góry dziękuję za przeczytanie mojego podania i serdecznie pozdrawiam :D.

Statystyki nie są aż tak złe ale podanie mnie nie przekonuje.

Nie

• Smutny 1

Zapraszam na rozmowę ;) 

Kierunek rozmowa.

Podanie mnie nie przekonuje, ale jednak dam Ci szansę przekonać mnie na rozmowie. Napisz do mnie na pw w celu ustalenia konkretnego terminu.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore