Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

Polecane posty

1. Mytovskyy

2. Mc.skyblock.pl

3. nidaract_oof

4. Brak kompetencji w wykonywanym zakresie czynności oraz brak chęci do sprawdzenia dowodów świadczących przeciwko swojej racji. 

Podczas zapraszania na event OX organizowanego przeze mnie ogłosiłem nagrodę wynoszącą 5000$ oraz wejściówkę wynoszącą 250$. Jednakże ze względu na zerową ilość uczestników zdecydowałem się na usunięcie wejściówki oraz zmniejszenie nagrody do 3000$. Pewna ilość graczy przybyła oraz rozpocząłem event. Po wygraniu wydarzenia przez jednego z graczy wysłałem mu nagrodę, która wynosiła oczywiście 3 tysiące. Problem pojawił się wtedy gdy uczestnik uważał że został oszukany i niezwłocznie zgłosił zażalenie do moderatora. Wtedy moderator o nicku Nidaract_oof bez sprawdzenia dowodów w postaci logów, które miał każdy gracz napastował o wypłacenie kolejnych brakujących według niego pieniędzy. Podczas wklejania logów na czat usprawiedliwiał się że "logi łatwo można podrobić", tak więc poradziłem mu aby sprawdził u Siebie czego nie zrobił oraz dalej szedł w zaparte. Sprawa mogła zostać zakończona w chwilę, jednakże z lenistwa lub braku umiejętności moderator nie sprawdził autentyczności dowodów świadczących przeciw niemu. Dopiero po rozmowie na komunikatorze głosowym TeamSpeak3 przyznał mi racje oraz poinformował, że już nigdy on ani jego kolega po fachu Kuba_xel nie da mi pozwolenia na prowadzenie tego jak i każdego innego eventu. Liczę, że zostaną wyciągnięte konsekwencje w postaci degradacji tego użytkownika z rangi moderatora na tym serwerze.

5. 27.12.2018. Godzina 22:50 - 23:20

6.  [22:52:29] [main/INFO]: [CHAT] [168] ZIOMEK Mytovskyy: Zapraszam na [OX] wejściówka 250$ wygrana 5000$ /is warp Mytovskyy

[22:53:39] [main/INFO]: [CHAT] [168] ZIOMEK Mytovskyy: Zapraszam na [OX] wygrana 3000$ /is warp Mytovskyy

[22:55:53] [main/INFO]: [CHAT] [1055] REKT sylwesterstalon: zaczynaj tego oxa [22:55:54] [main/INFO]: [CHAT] ---------------------------------------------- \n Badzmy w kontakcie \n discord.skyblock.pl\n---------------------------------------------- [22:55:58] [main/INFO]: [CHAT] [168] ZIOMEK Mytovskyy: 3 minuty

[22:57:04] [main/INFO]: [CHAT] [168] ZIOMEK Mytovskyy: [OX] Czy siodla mozna uzywac na krowie?

Nie wydaje mi się bym przyznawał Ci rację albo mówił coś ze logi można łatwo podrobić, pomyliłeś mnie z kimś. Powiedziałem Ci jednak jak wyglądało to z perspektywy mojej oraz paru innych Graczy.

Najpierw gdy zadałem Ci pytanie o wysokość nagrody odpowiedziałeś mi że zależna jest ona od ilości uczestników. Dopiero gdy dowiedziałeś się że nagroda musi być podana z góry, ustaliłeś 5000$. W tym momencie przestałem zwracać uwagę na chat, zajmowałem się innym graczem na ts (sprawy administracyjne etc). Kilka minut po incydencie z wysokością nagrody gracz przychodzi z zażaleniem że za wygraną miało być 5, a nie 3 tysiące.

Uważam, jak i również mój "kolega po fachu", takie zachowanie za nieuczciwe wobec Graczy, przez co zmuszeni byliśmy cofnąć Ci pozwolenie na prowadzenie tego eventu.

Poinformowaliśmy Cię również że według nas nie jesteś osobą kompetentną do organizowania takich wydarzeń.

Osoba która faktycznie robiłaby ox'a dla Graczy byłaby w stanie dać te dodatkowe 2000$, nawet dla świętego spokoju. Myślę również że dla użytkownika który ma 100+ lvl wyspy nie są to jakieś ogromne wydatki.

Jeżeli poczułeś się urażony szczerą opinią co sądzi na temat Twojego eventu wielu  graczy, w tym ja- przepraszam, jednak nie powinieneś być na nas zły skoro jedynymi konsekwencjami twojego czynu było zabranie Ci możliwości prowadzenia ox'a.

Pozdrawiam. :)

• Lubię to 2

Szanowny Graczu. Założyłem konto na forum specjalnie, żeby się wypowiedzieć. Jestem osobą związaną z tą sprawą, ponieważ to właśnie ja zostałem oszukany. Na początku swojej skargi powinieneś się pochwalić, jaki był faktyczny przebieg tego eventu i przyznania nagrody. Pozwól, że ja to zrobię. Pierwsze zareklamowałeś, że organizujesz event z nagrodą nieokreśloną i chcesz pieniędzy za wejście. Wiesz jakie są zasady? Maksymalnie 50% nagrody za wejście może dać gracz, nie więcej. Już w tym momencie moderator mógł dać ci bana za 5h, bo to jawne oszustwo - nagroda żadna. Ale okej, kazano ci to zmienić (chociaż się kłóciłeś)... Reklamowałeś dalej swój event, ale tym razem nagrodą było 5000 dolarów. Dobra, wszystko super. Później, chwilę przed rozpoczęciem napisałeś, że jednak 3000! A wiesz, że nie każdy musiał zauważyć to i ktoś grał nieświadomie o 5000? Możesz do nagrody dokładać, ale nie odejmować! Trochę powagi chłopie!

Później ładnie event przebiegł, trwał przez jedno pytanie. Jako jedyny odpowiedziałem poprawnie. I tutaj zaczyna się coś, czego CHYBA zapomniałeś dopisać do logów, co? Przelałeś mi 10 dolarów. Ja oczywiście zgłosiłem to na czacie globalnym do moderatora nidaract_oof. Przestraszony przelałeś mi 2990$, ponieważ chciałeś uniknąć kary żartownisiu. Przez kilkanaście ja wraz z dwoma moderatorami prosiliśmy cię, żebyś przelał mi dodatkowe 2000$, bo po czterech latach przerwy od serwera to dla mnie duża suma. Ty natomiast postanowiłeś sobie dalej lecieć w kulki ze mną. Kłótnie, kłótnie, kłótnie. Aż postanowiłeś napisać skargę na moderatora, który dobrze spełnił swoje zadanie. Chociaż nie! Źle, bo mógł cię zbanować za: oszustwo na evencie, brak współpracy z administracją, znieważanie gracza i moderatora. Nie muszę chyba mówić, że to potrójny permban?

Oczywiście wszystkie logi mogę przedstawić, jednak w całym pliku, bo i to jest marny dowód. Same logi można podrobić. Plik ma rejestry, które ciężej usunąć (też się da). 

Kolejną kwestią jest twoja postawa na TeamSpeak3. Byłem tam raz i co? Zachowywałeś się jak arogancki chłopak, który widzi tylko swoje racje. Nic do ciebie nie docierało, ja siedziałem cicho. Kuba_xel próbował ci grzecznie wytłumaczyć wszystko, a ty tylko płakałeś, że tego tak nie zostawisz.

Proszę tutaj o ukaranie gracza za jawne robienie w kulki moderacji i oszustwo na graczu. Nawet na forum...

Dziękuję za uwagę,

Sylwesterstalon

• Lubię to 2

Jako że uczestniczyłem w całej tej sprawie oraz towarzyszyłem nidaractowi w rozmowie na ts, stwierdzam, że mogę dodać też coś od siebie. 

Ogłaszałeś swój event O/X z nagrodą wynoszącą... nie wiadomo ile. Poproszony o określenie dokładnej nagrody ustaliłeś 5k po czym z taką kwotą się reklamowałeś. Zachęceni wygraniem gotówki gracze czekali na twoim warpie na event, lecz ty wymyśliłeś sobie wejściówki. Było to zgodne z regulaminem itd. jednak sądzę, że większość graczy nawet nie wiedziała, że muszą coś kupić czy przelać jakąś kwotę(większość takich eventów, nawet za dziesięciokrotną wartość twojej nagrody są darmowe). Wtedy ty, wysłałeś jedną wiadomość, że zmieniasz zdanie na 3k. Nie było to jakieś oficjalne zawiadomienie lub cokolwiek w tym stylu. Chwilę później zacząłeś swój event. Gdybym sam uczestniczył w takim evencie oczywiście byłbym nastawiony na to, że do wygrania jest 5k. Przecież to z taką kwotą reklamowałeś się przez jakieś 5-10 minut. Muszę przyznać, że sam nie zauważyłem informacji o zmianie nagrody, może mój błąd, ale jest też w tym sporo twojej winy. Sporo graczy z chatu przyznało mi rację i zgodziło się z tym, że nieuczciwie postąpiłeś. To, że trafiłeś na wyjątkowo uporczywego gracza, który nie da za wygraną zmuszeni byliśmy zainterweniować. Jakby się uprzeć, nie złamałeś regulaminu, nie oszukałeś graczy. Jednak moim zdaniem tak się po prostu nie robi. Jest to chamskie i ani trochę uczciwe. 

Również uważam, że tymczasowe zakazanie organizowania przez Ciebie eventów jest dobrą i sprawiedliwą karą. 

• Lubię to 3

Wierzę w kompetencje moich Moderatorów i nikt z nich bez powodu nie robiłby awantury o 2000$,

Nagrodę masz obowiązek ustalić w momencie otrzymania zatwierdzenia eventu, nie możesz jej zmienić w trakcie bez zgody moderatora.

Sama skarga jak i wniosek o degradację nidaracta jest niedorzeczny, cóż tu wiele mówić.

Skarga oddalona.

Zamykam

• Lubię to 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore