Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

Zaloguj się, aby obserwować  
Amelka

[Poradnik] Wezwanie na TeamSpeak'a

Polecane posty

Poradnik dobrze napisany, przyda się nowym graczom. Zdjęcia ładnie wszystko ilustrują. Myślę, że będę często z niego korzystał :-)

• Lubię to 1
  • Haha 2
  • Smutny 1

Poradnik jak najbardziej na +, ale na twoim miejscu zedytowałbym poradnik i zamiast "znajdz strefe skyblock'a", napisałbym "znajdz stefe serwera, na którym zostałeś/aś wezwany". Bo przecież jest to ogólny poradnik wezwania, a nie skyblocka.

• Lubię to 1

@DepresyjnyPej nie wiem jak to działa na innych serwerach. Napisałam ten poradnik dla Administracji na SkyBlocku bo nie raz musieliśmy to komuś tłumaczyć.

• Dzięki! 1

Zanim zaczniesz pobierać aplikację, poinformuj osobę, która Cię wezwała, aby chwilkę poczekała, ponieważ nie masz jeszcze pobranego TeamSpeak

Na dole przeglądarki poinformuje Ciebie że TeamSpeak się pobiera. (kto poinformuje?)

W plik możesz dopiero kliknąć, gdy on się on zainstaluję. Będzie on wyglądał tak:

Gdy już klikniesz w plik, to Twój komputer będzie się upewniał, że chcesz zezwolić TeamSpeak'owi wprowadzać zmiany w Twoim urządzeniu, będziesz miał opcję tak i nie, kliknij tak. Po kliknięciu wyskoczy instalator, klikasz opcję dalej.

Wybierz opcję, która Ci odpowiada i kliknij dalej.

Upewnij się, że miejsce zainstalowania Ci odpowiada i kliknij dalej.

Overwolf jest aktualnie zbędny, więc po prostu kliknij zainstaluj.

-----

Wyżej kilka poprawek naniosłem tak, aby poradnik został sporządzony poprawnie. A co do samej treści, to uważam, że jest bardzo przydatna. Duża część graczy, która jest wzywana albo nie wie co to jest TeamSpeak3, albo nie potrafi go pobrać i zainstalować. Teraz zamiast kilkanaście minut tłumaczyć, wystarczy wysłać jeden link. :) Ode mnie leci pozytywna reakcja dla autora. 

• Lubię to 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore