Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

xBlack

[Przyjęte] [Helper] vBlacku

Polecane posty

1. Nick: vBlacku

2. Wiek: 16

3. Jak długo grasz na serwerze? Coś od 2014 z przerwami.

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Dałbym sobie takie mocne 8/10

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak :-)

6. Opisz siebie:  Mam na imię Tomek i pochodzę z województwa Opolskiego. Od tego roku zacząłem uczęszczać do liceum w moim mieście. Jestem miły oraz spokojny, ale niekiedy zdarzy się, że trochę mnie poniesie. Jestem osobą, która raczej woli być z tyłu niż w centrum uwagi. Przez 2 lata chodziłem na lekcję gitary, po czym się wypisałem bo nudno było. Teraz sam od czasu do czasu coś sobie zagram w domu. Od 4 lat jestem ministrantem w moim mieście, koledzy jakoś mnie zachęcili. Wolny czas w większości spędzam w domu. Lubię pograć w gry komputerowe takie jak minecraft i cs, ale na ogół preferuję gry singleplayer. Lubię także czytać książki, ostatnio wciągnęły mnie serie Ricka Riordana na temat mitologii. Na serwerze jestem dosyć aktywny, w wolne dni mogę spędzić ponad 6 godzin natomiast w czasie szkoły od 2 do 4. Często udzielam się na czacie, pomagam innym oraz piszę ze znajomymi. Przyznam się, że na ts'a jakoś rzadko wbijam, ale postaram się to nadrobić. 

Pozdrawiam :3

• Lubię to 7
  • Zdumiony 1

Plusy
> Widuję Ciebie na serwerze codziennie.
> Podanie ładnie napisane.
> Aktywność na forum świetna.
> Pomagasz graczom na czacie.

Minusy
> Tak jak sam wspomniałeś, aktywność na TeamSpeak'u trochę słaba, ale wierzę że uda Ci się to ogarnąć.

Jak najbardziej na TAK.

• Lubię to 2

Ogromne TAK za całokształt twórczości. Aktywność na serwerze jest bardzo dobra, forum tak samo, a teamspeaka się ogarnie. Serwer znasz na pewno bardzo dobrze, tak samo ludzi na tym serwerze. Bardzo fajny kandydat. Powodzenia vczarny! ;)

• Lubię to 1

Znam Cię dobrze i wiem, że poradzisz sobie w roli helpera. Na tak. :-)

• Lubię to 2

Co tu długo pisać.

-aktywność duża

-pogadać się da

-pomoc innym jest

-znajomość zasad i dzialanie serwera spora

Jak najbardziej na TAK

• Lubię to 1

Już dawno zauważyłem, że jesteś bardzo dobrym kandydatem na helpera. Aktywność masz super, to samo z pomocą graczom, co za tym idzie znajomość serwera bardzo wysoka. Gracze Cię lubią, szanują, raczej nie zauważyłem, żeby ktoś na Ciebie narzekał. Jedyne co mi nie pasuje to aktywność na ts3, strasznie rzadko wbijasz ale sam to zauważyłeś, liczę na poprawę ;) Mimo tego pamiętam jak gadaliśmy chwilę na pogaduchach i wydawałeś się bardzo w porządku. Jestem pewny, że świetnie poradzisz sobie na tej randze.

Na TAK.

• Lubię to 1

Kojarzę Cię odkąd sam zacząłem tu grać, aktywność masz super, wiesz dużo o serwerze.

+ z tego co widzę udało Ci się przekonać do siebie całą Administrację, w zasadzie bez rozmowy.

Tak więc zapraszam Cię na II etap rekrutacji, datę ustalimy na priv.

Przygotuj się dobrze, potem podeślę liste rzeczy które powinieneś znać.

• Lubię to 3
  • Dzięki! 1

Drugi etap oczywiście zakończony sukcesem.

Gratulacje i powodzenia! ;)

Podanie przyjęte.

• Lubię to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore