Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

birdcube

[Propozycja] Aktualizacja tryby Quake

Polecane posty

1. Nick w grze: birdcube_mw
2. Tryb gry: Arcade-Quake
3. Nazwa propozycji: Aktualizacja, odświeżenie Quake'a
4. Opis propozycji: Uwaga, teraz się troszeczkę rozpiszę. Otóż grając w Quake'a po prostu rzuciło mi się coś w oczy. Otóż:
- Mapy są za duże, powinny być mniejsze, nawet te dwunastoosobowe. Na mapie powinno się znajdować kilka korytarzy i duży środek, w tym schody, wyższe piętra i niższe piętra.
- Wyrzutnie: Wyrzutnie powinny być rzadkie i wyrzucać bardziej do przodu, niż w górę.
- Monety. Jeśli będę miał np. 21 killi, a reszta wyjdzie, to nie dostaję monet za zwycięstwo. Przecież byłem najbliżej wygranej, zanim gra się zakończyła, więc chciałbym,
aby za to dostawało się monety.  Dodatkowo można by było dodać jedną monetę za zabójstwo.
- Rzeczy do kupienia. Powinniśmy móc kupić jakąś kosmetyczną zbroję, czapkę, albo jakiś efekt speed za zabójstwo.
- Reload/Cooldown. Drewniana motyka czeka za długo. To samo z kamienną. Najniższy czas oczekiwania nie powinien być większy, niż dwie sekundy. Diamentowa motyka powinna mieć 0,8.
5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Myślę, że urozmaiciłoby to rozgrywkę na tym trybie. Piszcie swoje opinie.
6. Ewentulne załączniki: Brak.

Nie wiem jaki sens ma odświeżanie tego trybu, ponieważ i tak mało osób na nim gra. Poza tym jak już piszesz o mapach to ktoś je musi najpierw zbudować. Jestem na nie.

Jeśli nie wiadomo kto ma zbudować te mapy to po co w ogóle pisać tą aktualizacje?

Nie.

Jestem na NIE, czemu?
Otóż grając na serwerze dobre kilka lat zauważyłem jak często są aktualizacje trybów i biorąc to pod uwagę mogę stwierdzić, że cały Arcade jest dość świeżym trybem gry, ponieważ był on aktualizowany w maju 2017 roku. To jest dość krótko jeśli chodzi o jego zmiany, więc nie sądzę, że administracja planowałaby jakiekolwiek ulepszenia tego trybu, tym bradziej, że jest on bardzo mało grywalny. W tym momencie mają na głowie nową edycję SW i będą tym się zajmować w pierwszej kolejności. 

1 godzinę temu, Kuber579 napisał:

Jestem na NIE, czemu?
Otóż grając na serwerze dobre kilka lat zauważyłem jak często są aktualizacje trybów i biorąc to pod uwagę mogę stwierdzić, że cały Arcade jest dość świeżym trybem gry, ponieważ był on aktualizowany w maju 2017 roku. To jest dość krótko jeśli chodzi o jego zmiany, więc nie sądzę, że administracja planowałaby jakiekolwiek ulepszenia tego trybu, tym bradziej, że jest on bardzo mało grywalny. W tym momencie mają na głowie nową edycję SW i będą tym się zajmować w pierwszej kolejności. 

zgadzam się w 100% A wiec na NIE

o ile quake byl jednym z moich ulubionych trybow w minecrafcie, to wlasnie, BYŁ. czas na quake'a przeminął, teraz duzo popularniejsze są skywarsy czy survival games'y. co prawda fajnie byloby widziec ten tryb odswiezony, to uwazam ze byloby tak tylko przez nostalgię. 

na nie

Jestem Na NIE

Dlaczego?

Po pierwsze w ogóle na arcade gra dużo mniej osób niz np.SW czy BW.Pamiętam ze jak często byłem tam na lobby zawsze nie było tam więcej niż 10 12 osób.Po drugie jak wyżej napisano żeby była nowa edycja musiały by byc  nowe mapki a one same sie nie zbudują.Bardziej aktualizacji spodziewalbym sie na SW (podobno ma być) czy SBSG lub Classic SG. To są moje argumenty

:)

Po co robić aktualizacje trybu na którym arenki startują max 2 razy dziennie?

Jestem na nie

Tak naprawdę jedyna rzecz, która rzeczywiście by się przydała to wygrana osoby, która ma najwięcej zabójstw po wyjściu innych graczy. Nie raz miałam coś około 20, ale ponieważ innym gra się znudziła i wychodzili, praktycznie nic na tym nie zyskiwałam (oprócz oczywiście monet za kill'e). Reszta według mnie nie jest konieczna, więc poza wyżej wymionym, jestem na nie.

Kolega chyba nie potrafi korzystać z wyrzutni. Owszem, potrafią wybić bardzo wysoko w górę, jednak jeśli potrafisz, to i potrafią cię wyrzucić w przód.

Zbroje? Na co to komu w Quake, gdzie raczej każdy doświadczony gracz gra na odpowiednich ustawieniach obrazu (zasięg widzenia, texturki, głos chodzenia) i ciężko zauważyć jakieś szczegóły oprócz nakreślonego hitboxu postaci. :)

Czas motyk jest zrobiony dobrze. Zastanów się czy chcesz strzelać jak z karabinu, wygrywając na farcie i na ślepo, czy chcesz grać w QUAKE?

Reszta komentarza mojego nie wymaga, bo zostało wcześniej wszystko poruszone. Jestem na NIE! Zostawmy Quake takim, jaki jest, bo to najlepszy tryb na tym serwerze.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore