Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

logzeg

[Odrzucone] [HELPER] kamyq123

Polecane posty

1. Nick: kamyq123
2. Wiek: 15 lat
3. Jak długo grasz na serwerze? już około 6-7 miesięcy
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 7/10
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? tak
6. Opisz siebie: Witam, mam na imię Kamil co można wywnioskować po moim nicku. Jestem osobą szczerą, miłą, mam duże poczucie humoru 
śmieję się często, raczej jestem realistą i wolę wiedzieć od razu na czym stoję (by się czasem nie przeliczyć).
Mieszkam pod tarnowem w małej miejscowości Świebodzin ok 1200 mieszkańców, nienawidzę chodzić do szkoły gdyż moi nauczyciele
nie są najlepsi i nie zbyt są dla mnie w 100% w porządku, i nie raz czuję się trochę przez nich odrzucony :c, choć w szkolę lubię
język angielski gdyż wiem że mi się on mi przyda, informatykę iż po prostu to mnie interesuję, geografię ponieważ jako 10 letnie dziecko
oglądałem z bratem filmy przyrodnicze o innych krajach a w raz z wiekiem zaczęło się to rozwijać, a historię ponieważ mam fajną nauczycielkę i
umie zaciekawić, we wolnym czasie najchętniej gram na komputerze/telefonie na komputerze gram w gry cs:go, minecraft, Dying Light, a na telefonie w clash royle (uczę się)
a poza nolifieniem to często jadę na rowerze, kocham to i ten wiatr we włosach, na wf w szkole lubię pograć z kolegami w piłkę  nożną albo koszykówkę,
nie należę do osób szybkich. Lubię podróżować odkrywać i wypoczywać na plaży nad morzem. Jestem wysokim dosyć grubym chłopcem z krótko obciętymi loczkami,
jak na swój wiem mam dosyć dużo siły więc szkolne kozaki mi nie podskakują, kocham dużo gadać oraz pomagać. Chciał bym mieć jakiegoś gryzonia typu świnka morska/szczurki albo kotka brytyjskiego.
lecz w tym momencie mam 2 pieski (Tofika i Sonię) są to 2 rozbrykane i szalone szczeniaki. Lubię jeść kababy pizze i schabowe.
Lubię słuchać muzyki typu rap słucham też muzykę radiową.

Pozdrawam ;)

• Haha 2
  • Smutny 1

Plusy
> Jesteś aktywny na serwerze i na TeamSpeak'u.
> Podanie wygląda w miare dobrze.

Minusy
> Nie widzę żebyś pomagał graczom na czacie.
> Nie raz słyszałam że prowokujesz nieprzyjemne sytuacje u nas na Pogaduchach, po czym udajesz niewinnego.

Jestem na
NIE.

EDIT - od kiedy koty brytyjskie są gryzoniami? XD

• Lubię to 2
  • Haha 1

Podanie fatalne. To się w ogóle nie trzyma kupy, od groma błędów ortograficznych czy interpunkcyjnych. Połowa twojego podania nie zawiera kropki, jedno wielkie zdanie.

Aktywność może i masz ale ani trochę nie przekłada się to na pomoc graczom czy dobrą opinię wśród nich. Ciągle prowokujesz graczy do kłótni, szczególnie na pogaduchach na naszej strefie. 

Nie potrzebujemy konfliktowych ludzi w naszej ekipie.

Na NIE

• Lubię to 2

Podanie typu do odrzucenia. Praktycznie kropka w kropkę to samo co w poprzednim które zostało bardzo źle przyjęte. 

Krótka lekcja języka naszego ojczystego. 

Zdania zaczynamy z dużej litery, tak samo nazwy własne (np. miejscowości typu Tarnów) i przy wyliczaniu stawiamy przecinki. 

Nie wiem co to kabab, piszemy "w wolnym czasie" (nie "we wolnym"), jeżeli mówisz o czynnościach które często wykonujesz używasz czasu dokonanego ("często jeżdżę na rowerze" , a nie "jadę"), pisze się "chciałbym" a nie "chciał bym". Czasami wypada użyć znaku typu kropa (".") zamiast znaku typu przecinek (","). 

Koniec krótkiej lekcji języka naszego ojczystego. 

-Podanie jak zwykle bije rekordy w ilości błędów ortograficznych, językowych i interpunkcyjnych. 

-Podczas przebywania na teamspeaku wolisz prowokować i potem grać niewiniątko przy administracji niż faktycznie nawiązywać nowe znajomości typu pokojowe. 

-Na serwerze jakoś niezbyt widzę żebyś pomagał, raz widziałem u ciebie na wyspie budowlę typu afczarka. 

-Na forum aktywność słaba nie ma nawet zbytnio o czym mówić. 

Nie wiem na co liczysz pisząc kolejne podanie. Ocena typu negatywna. 

• Lubię to 1

No to cóż, kamyq, nie spodziewałeś się raczej innej odpowiedzi.

Podanie odrzucone.

Następne podanie możesz złożyć nie wcześniej niż za miesiąc.

• Lubię to 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore