Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

domixlele

[Odrzucone][Podanie] domixlel

Polecane posty

1. Nick w grze:

domixlele

2. Wiek:

16

3. Opisz siebie:

Nazywam się Dominik mieszkam w mieśćie Gdańsku. Chodzę do szkoły Liceum Mundurowego  w Gdańsku.Poszłem na kierunek Mundurowy iż po prostu chce iść w ślady mego wujka który jest Celnikiem.
Moje zainteresowania to : informatyka, grafika komputerowa. Głównym moim zainteresowaniem jest amatorska Gra w Ragby.

Lubie oglądać filmy, słuchać muzyki typu Hp-Hop,Rap,Trap: Np: Otsochodzi,Taconafide,Peja,Young Igi i inni....

Z natury jestem  człowiekiem który jest czasem ponury ale przeważnie jestem spokojny tylko czasem sie za mocno zdenerwuje i przeklinam przez krótki okres 2 minut. Lubie zawierać nowe znajomości.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? 

Chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze, Chetnie bym pomagał graczom oraz sprawdzał osoby które korzystają z nie dozwolonych modyfikacji.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?

Gram na waszym serwerze  od około coś 2 lat grałem na waszym starym IP: mysg.pl pamietam czasy gdy Blowek grał na serwerku.Stary nick na początku dominik8 potem domixonTV a teraz domixlele

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?

Od Poniedziałku do Czwartku jeżeli jest szkoła to przeważnie 2-3h ale jeżeli nie moge wbić pisze do was,Od piątku cały czas gram oraz w sobote i niedziele cały czas.
7. Discord: tak/ Tak ale bardziej preferuje rozmawiac na TS

TeamSpeak3: tak/nie  Tak

Sprawny mikrofon: tak/nie  Tak

Mutacja: tak/nie     Tak

8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) Tak oraz posiadam pelerynke.

Pozdrawiam miłą Serdeczną Administracje. Domixlele

Nie - kopiowanie, spamowanie, rejestracja wczoraj. Starczy?

• Lubię to 1

Napisałeś również podanie na skyblocka, zdecyduj się. Niemniej jednak brak aktywności dyskwalifikuje Cię z możliwości zostania KidModeratorem.
Ocena negatywna.

Słaba aktywność jak i podanie.

Jestem na nie.

Statystyki zerowe, podanie słabe.

Na dodatek napisałeś jeszcze podanie na skyblocka - NIE

Twoje punkty ostrzeżeń mówią same za siebie. Pozostaje mi tylko pogratulować kreatywności.
Podanie odrzucone.

NpgP3WM.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore