Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

xSnickii

[Odrzucone][PYTANIE] ponowne Snickii #2

Polecane posty

1. Nick w grze: Snickii 
2. Wiek:14, jestem w stanie potwierdzić dowodem tożsamości, legitymacją.

3. Opisz siebie:Mam na imię Oskar. Mam 14 lat i uczęszczam do ósmej klasy szkoły podstawowej. Swoją przyszłość chciałbym wiązać z geografią oraz językiem angielskim. Postaram się dostać do liceum o profilu ekonomiczno - lingwistycznym.  Jestem średniego wzrostu, szczupłym chłopakiem z zielonymi oczami i krótkimi ciemnymi włosami. Na co dzień jestem wesołą i przyjazną osobą, codziennie na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Chętnie pomagam innym kiedy potrzebują pomocy. Mam wiele zalet, ale jak każdy człowiek mam też wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Staram się z tym walczyć, ostatnio nawet mi dobrze idzie. Nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafię znaleźć sobie ciekawe zajęcie. Moje zainteresowania są wszechstronne. W wolnym czasie gram w siatkówkę i piłkę nożną i uprawiam rożne inne sporty. Często jeżdżę na na basen, pływam już prawie wszystkimi stylami. W sezonie zimowym preferuję narty. Pasjonuje się jak wcześniej wspomniałem język angielski , dzięki temu także i podróże.  Lubię siedzieć przy komputerze, szczególnie grać w gry, głównie minecraft dzięki waszemu serwerowi ta gra mnie bardzo przybliżyła. Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę, że jestem ogólnie lubiany, gdyż na co dzień spotykam się z wieloma wyrazami sympatii, które staram się odwzajemniać.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?

Zauważam wiele cheaterów i jak widzicie na forum zgłaszam ich, także i na waszym teamspeaku co może potwierdzić kilka osób z administracji. Myślę że w roli kidmoderatora się sprawdzę, ponieważ znam podstawowe komendy oraz potrafię określić czy ktoś ma makro lub killaure, czy antyknock.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?

Na serwerze aktywnie gram od ponad roku czasu, można zauważać to na moich dawnych kontach non-premium : Oskar878 , OsqarYT.
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?

W tygodniu myślę że 2h - 3h, ponieważ mam dużo nauki, a w weekendy 5h minimum.
7. Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: nie
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) : oczywiście 

• Lubię to 1
  • Haha 7
  • Zdumiony 1

Dopiero co Twoje poprzednie podanie zostało odrzucone z wiadomych przyczyn. Nie jestem przekonany co Twojej osoby.
Jestem na Nie.

• Zdumiony 1

Nie ma możliwości składania podań w takim krótkim odstępie czasu. Poza tym wynikło zbyt duże zamieszanie z Twoim wiekiem, co jest dosyć podejrzane...
Podanie odrzucone.

NpgP3WM.png

• Smutny 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore