Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

nomciakk

[Podanie] nomciakk

Polecane posty

Aktywność na niektórych trybach nie wygląda najlepiej (do poprawy), zobaczymy co powiesz na rozmowie...

Ocena negatywna z wiadomych przyczyn, ale jako, że mamy nowy rok to dam jeszcze jedną szanse. Do końca tygodnia masz czas się wyuczyć i zgłosić do mnie No niestety nie przekonałaś mnie, ocena dalej negatywna.

• Lubię to 2

Jak już byczek wyżej napisał statystyki na niektórych trybach są słabe, mam nadzieję, że je poprawisz. Zapraszam cię na rozmowę.

Na rozmowie nie potrafiłaś odpowiedzieć na podstawowe pytania, ale nie będę gorszy od byczka, więc ja również daje ci drugą szansę (nie zmarnuj jej). Zgłoś się również do mnie w najbliższym czasie.  Chwilowo ocena negatywna.      Jestem na NIE. Nie jesteś nawet zainteresowana, żeby wbić porozmawiać.

• Lubię to 2
  • Dzięki! 1

O statystykach nie będe mówić więcej niż to, że mi się one nie podobają bo serwer to nie jest tylko Hide and Seek i BedWars.
Do podania się przyłożyłaś, można się z niego trochę o Tobie dowiedzieć, wygląda estetycznie a jego długość również jest na plus.
Wydajesz się być ciekawą osobą, z ciekawymi zainteresowaniami i chętnie z Tobą porozmawiam (pomimo moich wątpliwości wobec Twojej osoby) a więc...

Rozmowa czeka.

• Lubię to 1

Zapraszam na rozmowę.

Kierunek rozmowa.

Aby wystawić Ci ocenę, muszę pierw z Tobą chwilę porozmawiać.

• Zdumiony 1

Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.

• Lubię to 1

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore