Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

domixlele

[Odrzucone] [Podanie Helper] domixlele

Polecane posty

1. Nick: domixlele
2. Wiek: 16
3. Jak długo grasz na serwerze? Na waszym serwerze gram od kilkunastu godzin bardzo mi sie podoba.
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 10/10 chyba że macie takie komendy którch moge nie znać ale przeważnie znam wszystkie.
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak spełniam wszystkie Wymagania.
6. Opisz siebie: Nazywam się Dominik mieszkam w mieśćie Gdańsku. Chodzę do szkoły Liceum Mundurowego  w Gdańsku.Poszłem na kierunek Mundurowy iż po prostu jest to idealny kierunek dla mnie.
Moje zainteresowania to : informatyka, grafika komputerowa. Głównym moim zainteresowaniem jest amatorska Gra amatorsko w Rugby

Pozdrawiam miłą Serdeczną Administracje. Domixlele

Podanie napisane bardzo słabo. Mogłeś się bardziej przyłożyć. Jak na razie- nie. Zapraszam na rozmowę, może ona coś zmieni. 

Moim zdaniem grasz za mało na naszym serwerze i nie bedziesz potrafił pomagać graczom. Za ODRZUCENIEM.

Pograj około miesiąca i wtedy napisz podanie a może zmienie zdanie i zaproszę na rozmowe.

Plusy
> Brak

Minusy
> Nie kojarzę Ciebie z serwera ani z TeamSpeak'a.
> Grasz parę godzin, zdecydowanie za mało.
> Podanie słabe.

Jestem na
NIE. Pograj trochę więcej, udzielaj się na czacie, pomagaj graczom i wbijaj na TeamSpeak'a.

EDIT - napisałeś też podanie na CubeGame, skup się może na jednym serwerze.

• Lubię to 1

Złożyłes podanie na cubegame, jednocześnie wstawiając podanie na skyblocka co jest niedopuszczalne. Do tego na serwerze grasz dwa dni? Zdecydowanie za mało.

Na NIE

• Lubię to 1

Słabe podanie, słaba aktywność, ubiegasz się o range na dwóch serwerach a tak nie można.

Na nie.

No to cóż, odpowiedź chyba jasna...

Podanie odrzucone.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore