Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

kamkamek

[Propozycja] Dodatek BedWars

Polecane posty

1. Nick w grze: kamkamek
2. Tryb gry: BedWars
3. Nazwa propozycji: Dodatek BedWars
4. Opis propozycji: Proponuję dodać na mapach trybu BedWars dodatki, to znaczy, coś takiego jak było na dawnym trybie SkyWalls, np. ukryte skrzynki, lub bloki które będzie można zniszczyć i zyskać z niego przedmiot.
5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Myślę że to będzie bardzo ciekawe, oraz dla starszych graczy przypomnienie trybu SkyWalls :D.
6. Ewentualne załączniki: brak

• Dzięki! 1

z jednej strony ciekawe urozmaicenie gry, ale z drugiej - mozliwosc zyskania znaczacej przewagi, dla gracza, ktory jako pierwszy zgarnie itemy ze wszystkich skrzynek. 

nie jestem pewna co do propozycji, dlatego moja ocena pozostaje neutralna.

Edytowano przez Imi

Myślę że może to być bardzo ciekawe :) Bardzo chciałbym żeby powróciły małe wspomnienia z trybu SkyWalls… Zdecydowanie jestem na TAK

Tak jak już Imi wspomniała była by to zbyt duża przewaga dla osoby która pierwsza zebrała by itemy.

Jestem na NIE, ale kreatywnie ci powiem.

Aż mi się trochę zatęskniło za SkyWalls... :c 
Ale niestety, inny tryb - inne zasady i tym samym inne możliwości. SkyWalls to nie BedWars, nie możemy o tym zapomnieć. Jestem na nie. (Ale propozycja ciekawa)

Dnia 2.01.2019 o 8:29 AM, Imi napisał:

z jednej strony ciekawe urozmaicenie gry, ale z drugiej - mozliwosc zyskania znaczacej przewagi, dla gracza, ktory jako pierwszy zgarnie itemy ze wszystkich skrzynek. 

nie jestem pewna co do propozycji, dlatego moja ocena pozostaje neutralna.

Zgadzam się z osobami powyżej lecz

Jednak daje Malutkie TAK

Myślę że ciekawa propozycja natomiast gracze szybko będą wiedzieć gdzie są te skrzynki poprzez częste granie, ja osobiście bym to trochę zmienił i np. skrzynka na diamentach lub emeraldach trochę złota lub np. stak żelaza nie wiem, natomiast sądzę że pomysł wymaga trochę poprawek.Jak dla mnie propozycja na tak ale mówię musisz urozmaicić trochę;).

SkyWalls to bylo coś, fajnie byłoby jeszcze kiedyś na nim zagrać. Jestem na tak.

• Lubię to 1

Moim zdaniem da to zbyt dużą przewagę. Nowi gracze też zaczną się denerwować szybko, bo nie będę znać tych kryjówek i będzie nad nimi jeszcze większa przewaga. Nie mieszajmy trybów! Jak już, to stworzyć osobny, wymieszany tryb. Ja osobiście wolę klasyczne BedWars, tak jak jest. 
Niestety, NIE

Dnia 2.01.2019 o 4:56 PM, Pefpe napisał:

Tak jak już Imi wspomniała była by to zbyt duża przewaga dla osoby która pierwsza zebrała by itemy.

Jestem na NIE, ale kreatywnie ci powiem.

Wspomnę tez ze te skrzynki miały by być na każdej wyspie drużyny, wiec jeśli chodzi o wygraną drużynową to teorytycznie te szanse mogą być takie same.

Kolego serdeczny, propozycja jest jak najbardziej dobra, ale nie na ten tryb. Chcesz ukrytych skrzynek i pvp? No... To są igrzyska śmierci! Chcesz nie ukrytych skrzynek i wysp? No... To masz Skywars. Na litość Boga wszechmogącego, nie psujmy zabawy i sobie, i innym, tak niepozornym urozmaiceniem. Już wystarczy, że ten tryb boryka się z innymi wadami na tym serwerze. Dodatkowe ułatwienia w dobie wszechogarniających błędów czekających na naprawę jest szkodliwe dla Cubegame. Jak wyżej ktoś wspomniał, to po kilku godzinach nie będą ukryte skrzynki.  To będzie wyścig po łatwe itemy jak na igrzyskach śmierci!  Zresztą i tak wystarczy, że tutaj zdobyć diamentowanego seta i żelazny miecz można w dłuższą chwilkę. :) 

Biorąc pod uwagę wszystkie pozytywy i negatywy twojej propozycji, jestem zmuszony stwierdzić, że propozycja nadaje się do odrzucenia i zamknięcia. Próbujesz zamienić tryb Bedwars w inny.

Jestem na duże NIE

Edytowano przez xxMinio
  • Lubię to 2

Przewaga dla graczy którzy pierwsi zgarną itemy... Poza tym SkyWall to nie bedwars! To różne tryby.  

Propozycja pomysłowa i bardzo ciekawa, ale nie ten tryb...

Jestem na NIE

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore