Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

 

ntnks

[Pytanie] Ograniczenia wiekowe, family-friendly content itp.

Polecane posty

Słowem wstępu - przejrzałem regulaminy, FAQi itp. i nie znalazłem zapisów odnośnie ograniczeń wiekowych (forum ma w regulaminie min. 13 lat, ale korzystane z serwera MC już takim obostrzeń nie ma), co pozwala mi podejrzewać, że nie ma restrykcji. Tak więc pierwsze pytanie - czy są restrykcje wiekowe odnośnie korzystania z serwera?

Jeżeli odpowiedź na pytanie pierwsze jest negatywna, to drugi temat...
Zaobserwowałem, że stosowanie wulgaryzmów na czacie jest piętnowane i lecą za to muty i bany, co pozwala podejrzewać, że na serwerze promowana jest kultura wypowiedzi itd. Natomiast poziom dyskusji późnym wieczorem (wczoraj/dziś) sięgnął bruku stąd też zacząłem się zastanawiać, czy na serwerze promowana jest atmosfera FFC, czy też nie ma ograniczeń i funkcjonuje pełna swoboda? Czy też może zdroworozsądkowo - za dnia kulturka i trzymamy poziom, a nocną porą reguły są luźniejsze?

Osobiście nie ruszają mnie i mi nie przeszkadzają wynurzenia seksualnie niespełnionych osobników, natomiast z serwera korzysta moje dziecko (na swoim własnym koncie) oraz jego rówieśnicy i wydaje mi się, że wynurzenia na temat chęci dogadzania oralnie modowi, czy też dogadzania sobie na myśl o rzeczonej raczej nie są treścią z jaką powinny obcować dzieci poniżej gimbazy.

FTR: nie jest to zażalenie na temat poziomu dyskusji, tylko jestem ciekaw jakie są zasady/reguły... no i jestem piernik kontrolujący treści z jakich korzysta dziecko w internecie :P 

  • Lubię to 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, cieszy mnie, że ktoś wspomina tego typu temat. Na naszym serwerze od zawsze promujemy kulturę wypowiedzi i tzw. FFC, od czego zazwyczaj nie ma wyjątków. Dlatego też prowadzimy cały czas nabór na pomocników/moderatorów, by stale był ktoś, kto jest w stanie ten porządek utrzymać. Wiadomo, po godzinie 23-24 nie patrzymy na to w sposób restrykcyjny, tj. nie nadajemy kar, jedynie ostrzeżenia, kary dopiero gdy te nie poskutkują. Dodatkowo każdy gracz ma prawo złożyć skargę na forum, w tym dziale, załączając screeny - wtedy gracz zostanie ukarany niezależnie czy miało to miejsce o godzinie 17, czy 4 rano. Za szerzenie treści pornograficznych, nazistowskich itp. jak zapewne doczytałes, grozi ban do permanentnego, oczywiście za niewinne żarty w późnych godzinach nie ukaramy gracza. Co do ograniczeń wiekowych, na naszym serwerze obowiązują jedynie ograniczenia narzucone w ogóle gry Minecraft, nie posiadamy dodatkowych obostrzeń. W razie kolejnych pytań/skarg zachęcam do kontaktu :)

Zamykam

  • Lubię to 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×