Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
ColoredPrinters

[Odrzucone][Podanie] ColoredPrinters

Polecane posty

1. Nick w grze: ColoredPrinters
2. Wiek: 15 lat
3. Opisz siebie: Mam na imię Sebastian. Pochodzę z małego miasta pod Poznaniem. Aktualnie jestem w 3 klasie gimnazjum. Po gimnazjum udaje się do technikum w kierunku technik informatyk. Od dzieciństwa interesuje się informatyką, często w wolnych chwilach siedzę przy komputerach, zmieniam podzespoły,pomagam innych w tych sprawach. Jestem osobą kulturalną i niekonfliktową, lubię i potrafię pomagać. Jestem też cierpliwy i ciężko wyprowadzić mnie z równowagi. 
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?

Spełniam wymagania do pełnienia funkcji moderatora, znam regulamin serwera, jego taryfikator również, uwielbiam pomagać, zachowuje się w przyzwoity sposób. Na serwerze napotykam czasami osoby łamiące regulamin, często zachowujące się w sposób agresywny w stosunku do innych graczy. Chcę pomóc w przeciwdziałaniu takim zachowaniom
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?

Gram aktywnie od około 4 miesięcy jednak pamiętam czasy mysg.pl gdzie też grałem, niedawno przerejestrowałem konto na premium 
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?

W weekendy 3-4 godziny, w dni szkolne 2-3 godziny
7. Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: tak
8. Czy posiadasz konto premium: tak

"Spełniam wymagania do pełnienia funkcji moderatora" Nie żeby coś, ale nie prowadzimy rekrutacji na moderatora...
Co do podania to może być, aktywność na serwerze nawet - zobaczymy co powiesz na rozmowie.

Podanie nie zachwyca, aktywność na forum to samo, ale jednak jestem w stanie dać Ci szansę do przekonania mnie na rozmowie

Jak poprawisz aktywność, to zgłoś się do mnie na rozmowę.

Podanie nie należy do najlepszych. Jedna ciekawy jestem rozmowy (zglos sie do mnie na pv.)

Rozmowa :ph34r:

Żałuję decyzji i zaproponowania przeprowadzenia z Tobą rozmowy - zmarnowałem tylko czas.
Nie uważam, że na chwilę obecną byłbyś odpowiednią osobą na to stanowisko - może innym razem.

Podanie odrzucone.

NpgP3WM.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore