Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

gaming

[PODANIE] Naruciak__Gaming

Polecane posty

1. Nick w grze: Naruciak__Gaming

2. Wiek: 14

3. Opisz siebie: Mam na imię Kamil i mam 14 lat. Mieszkam w małym mieście, które znajduje się nie daleko Bydgoszczy - w województwie Kujawsko-Pomorskim. Interesuję się muzyką, pirotechniką, YouTubem, wędkarstwem oraz w pewnym stopniu  sportem rowerowym (downhill). Uczęszczam do 8 klasy szkoły podstawowej i w planach mam iść do technikum lub do szkoły mundurowej. Lubię przebywać ze znajomymi, a także zawierać nowe znajomości. W Minecrafta gram od ok.5 lat. Staram  się być w centrum uwagi, chyba że jest sytuacja nie odpowiednia.
Z charakteru jestem osoba spokojną,pogodna i zazwyczaj uśmiechniętą. Lubie się pośmiać z ludźmi i jestem szczęśliwy, gdy inni są szczęśliwi.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Ponieważ interesuje się w dużym stopniu serwerem. Dbam o to, aby nie było cheaterów, oraz o porządek i dyscyplinę. Często pomagam innym graczom, a także administracji w łapaniu cheaterów.
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Na serwerze gram od 24.09.2016r.(przed przerejestrowaniem)
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? W wolne dni od 3h do 6h, a w dni szkolne- od 2h do 4h.

7. Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak 

8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) Tak 

Bardzo prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. (do podania podchodzę drugi raz)

• Lubię to 4
  • Haha 4
  • Zdumiony 2
  • Smutny 4

W porównaniu do poprzedniego to spora zmiana. Może coś będzie z ciebie - rozmowa...

Brak zainteresowania, nie.

Nie jestem przekonany co do Twojej osoby, ale doceniam to, że postarałeś się z podaniem.

Spróbuj mnie przekonać na rozmowie.

Na serwerze grasz, a na rozmowę się nie zgłosisz. Brak zainteresowania - nie.

Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.

Zapraszam na rozmowę. Napisz na pv jak ci pasuje.

Na rozmowie czytałeś... NIE

Jest lepiej... o wiele lepiej.

Zapraszam na rozmowę.

Po co ci to było, po co to czytanie...

Jestem na nie.

Pomimo tego, że nie jestem przekonana co do Twojej osoby to spodobało mi się podanie, można się z niego czegoś o Tobie dowiedzieć, w porównaniu do poprzedniego to jest o niebo lepiej.

Kierunek rozmowa...

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore