Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

SkiqTv

[Podanie] SkiqPL

Polecane posty

1. Nick w grze:
SkiqPL

2. Wiek:
16

3. Opisz siebie:

Jestem Paweł, od urodzenia mieszkam w Poznaniu. Jak wyżej wspomniałem mam 16 lat oraz uczęszczam do pierwszej klasy technikum na kierunku technik informatyk. Jestem osobą chętną do pomocy w każdej dziedzinie, na miarę swoich umiejętności i możliwości.
    Moją cechą, jeżeli można to tak nazwać, powiązaną niejako ze zdaniem wyżej, jest również dociekliwość. Potrafię przesiedzieć kilka do kilkunastu godzin, na rozwiązywaniu jednego lub kilku problemów/błędów, oczywiście, jeżeli ma to sensowne odzwierciedlenie w postaci radości drugiej osoby, własnej satysfakcji czy może jakiegoś zysku. :D Na ogół, tak przynajmniej mi się zdaje, jestem typem osoby dość nieśmiałej, wolę słuchać, niż sam coś opowiadać, ale raczej towarzyskiej, lubię przebywać z innymi ludźmi, rozmawiać czy żartować.

W wielkim skrócie interesuje się wszech-ogólną informatyką, z każdym dniem staram się zagłębiać w jej tajniki i mroczne tajemnice. Najbardziej zaintrygowało mnie tworzenie aplikacji, stron internetowych i w tym kierunku powoli, powoli zmierzam. Jednak to zmierzanie nie idzie w takim tempie, jak powinno, gdyż jestem dość leniwy, muszę się przyznać. Zawsze łatwiej włączyć jakąś gierkę, niż przemierzać internety w poszukiwaniu odpowiedzi na dane pytanie. Staram się dlatego, zawsze ustawić jakieś jasne dla siebie cele, plany, które są moim wyznacznikiem nauki/pracy i pomagają w motywowaniu się.

Poza minecraftem, nad którym spędzam sporo czasu, pogrywam również w gierki typu RTS/Strategie, od Medivala, przez Populousa po serie Kozacy, może ktoś kojarzy :) Są to amatorskie, niewinne rozgrywki, choć w przypadku Kozaków, w dalekiej przyszłości planuję wziąć udział w jakimś turnieju.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?

Hmmm, dobre pytanie, myślę, że mógłbym swoją osobą (odpowiednimi działaniami) poprawić, choć odrobinę jakość rozgrywki na Waszym serwerze. Mówię tutaj w szczególności o banowaniu cheaterów, toksycznych graczy, którzy zaśmiecają Naszą Społeczność, a dodatkowo pomoc jakiemuś użytkownikowi będzie czystą przyjemnością. Mógłbym zdecydowanie szybciej i lepiej reagować, niż poprzez nagranie->skarga, tym bardziej że nie każde nagranie uchwyci w ewidentny sposób osobę używającą wspomagaczy. Posiadam również pewne doświadczenie nabyte podczas pełnienia funkcji helpera/moderatora z dawnych, nieistniejących już niestety serwerów, pewnej strony internetowej oraz przy tworzeniu własnych - prywatnych serwerów, do rozgrywek ze znajomymi (X-reyów zachciało im się używać :D). Również ranga KidModerator na cubegame, będzie dla mnie ciekawym doświadczeniem, które z przyjemnością bym przeżył.
   Przy okazji w pewnym sensie naprawię moje dawne minecraft'owe imię, zepsute przez pewnego osobnika. (Ale może tutaj, nie będę się rozpisywał)

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?

Swój początek z Waszym serwerem, jak sięgam pamięcią, miałem na przełomie 2013/2014 r.(?), co prawda wtedy nie wiele rozumiałem i ogarniałem, ale mogę się pochwalić, że już trochę mysg znam. ;D
W 2015 r. zmieniłem nick i od tej pory raz, po raz grałem i jakoś uczestniczyłem w „tej całej” Społeczności.
Co do aktywnego grania, to myślę, że środek listopada 2018 roku można uznać za „prawidłowy” początek/powrót do aktywnego grania na cubegame.

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?

Tutaj postaram się streścić, także wymóg 2h dziennie powinienem ze spokojem spełnić. Ewentualnie mogą się pojawić jakieś pojedyncze dni, w których nie będę w stanie wejść na serwer, lecz na luzie będę mógł to odrobić w dni następne. Mam nadzieję, że to nie będzie problemem.
Dni wolne, zależnie od chęci i wolnego czasu, potrafię spędzić całe, przesiadując na klockach, tsie czy discordzie.

7. Standardowe pytania

Discord: Tak
   TeamSpeak3: Tak
   Sprawny mikrofon: Tak
   Mutacja: Tak
   Czy posiadasz konto premium: Tak

Wielkie dzięki za przeczytanie i poświęcenie tych 3-4 minut, starałem się uchwycić jak najwięcej informacji w możliwie konkretny i przejrzysty sposób, choć muszę przyznać, jak z resztą widać, nie jest to moją mocną stroną.
To jest moje drugie podanie, pierwsze złożyłem +- 2 lata temu, którym jestem lekko zażenowany parząc z perspektywy czasu, ale jak ktoś ciekawy, to można na luzie znaleźć :)
Pozdrowienia,
Skik

• Lubię to 7

Podanie ok, ale coś aktywność na niektórych trybach nie powala (lekko wypadałoby poprawić). Zobaczymy co powiesz na rozmowie...

To co usłyszałem mi wystarczy, tak.

Zapraszam na rozmowę.

Rozmowa przebiegła sympatycznie, wiesz co musisz nadrobić. Jestem na TAK.

Podanie mi się podoba - widać, że  się do niego przyłożyłeś.

Zapraszam Cię na rozmowę ;)

Wiesz czego się douczyć, jestem na Tak.

Do podania się przyłożyłeś, zaciekawiło mnie. Jedno z lepszych jakie tu widziałam.

Czy rozmowa (na którą Cię zapraszam) też taka będzie? 

Najlepsza to ona może nie była (pojedyńcze braki które wierzę że nadrobisz), ale do samego jej przebiegu nie mam żadnych zastrzeżeń, usatysfakcjonowała mnie do tego stopnia, że jestem w stanie wystawić Ci pozytywną ocenę.

Wszystko fajnie, ale brakuje dobrej rozmowy.

Nie mam względem ciebie żadnych obiekcji. Jestem na Tak.

Kierunek rozmowa.

Po rozmowie jestem na TAK.

Wydajesz się być ogarniętą osobą, czy moje przypuszczenia okażą się słuszne pokaże przyszłość.
Na chwilę obecną wystawiam ocenę pozytywną - nie zmarnuj szansy.

Ładne podanie, zaskoczyłeś mnie. Statystyki i aktywność na forum nie najgorsze.

Zapraszam na rozmowę.

Nadrób braki, wiesz jakie ;)

Jestem na tak.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore