Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

Zaloguj się, aby obserwować  
Haltosov2

Admin unban plz

Polecane posty

Witam. Chciałbym prosić o unbana na moim koncie - "Haltosov2". Rozumiem, że jest to moje drugie konto i nick sam na to wskazuje, ale stworzyłem takowe konto tylko dlatego, ponieważ na pewnym serwerze nick "Haltoso" został użyty i nie mogłem grać z kumplami, więc powstał nick "Haltosov2". Mam lat 14 i bardzo bym prosił o odbanowanie, ponieważ chciałbym jeszcze trochę pograć ze znajomymi. Rozumiem swój błąd i jeśli będzie taka konieczność zmienię nick. Mam nadzieję, że administracja rozważy moją prośbę. Mój mikrofon niestety nie jest najlepszy, więc na discord czy teamspeak raczej się nie uda, a jak jednak wejdę to tylko posłuchać uwag administracji. 

Dziękuje i pozdrawiam

Dostosuj się do poniższego wzoru, masz 24h.

1. Nick z gry:
2. Data otrzymania bana:
3. Screenshot z informacją o banie:
4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana:
5. Dlaczego miałbyś dostać UB?:

Zostałem odbanowany za co bardzo dziękuje. Jednak jakby to było konieczne dostosuje się do powyższych punktów.

1. Nick z gry: Haltosov2

2. Data z otrzymaniem bana: 05.01.2019

3. Screenshot z informacją o banie: Niestety nie udało mi się zrobić ss

4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Multikonto

5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: Grałem na tym serwerze już dawno kiedy miał jeszcze ip: "mysg.pl". Teraz postanowiliśmy z kumplami wrócić i pograć sobie jakieś minigierki. Gramy we wszystko co popadnie, ale nie ukrywam najczęściej bedwars.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore