Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

MrZdzichu

[Przyjęte][Podanie] Mr.Zdzichu

Polecane posty

1. Nick na TS3: Mr.Zdzichu.
  2. Wiek: 20.
  3. Doświadczenie: Byłem Technikiem na wielu serwerach głosowych, więc znam dość dobrze Teamspeak..
  4. Czy posiadasz Discorda?: Tak.
  5. Jak długo korzystasz z naszego Ts'a?: Nie jestem pewny z powodu częstej zmiany id.
  6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Ponieważ poświęcam owemu serwerowi wiele swojego wolnego czasu, chciałbym aby na serwerze zawsze był ład i porządek.
  7. Opisz siebie: Witam. Jestem Patryk mam 20 lat, od 2012 zajmuję się serwerami, więc zabezpieczenia, permisje i inne na serwerach nie są dla mnie obce. Na co dzień pracuje w Oddziale firmy Energa.

Dziękuje za poświęcony czas na przeglądaniu owego podania pozdrawiam PatrykHo Mr.Zdzichu

Mieliśmy już okazję chwilę porozmawiać, ale chciałbym Ci zadać jeszcze kilka pytań.

Zapraszam na rozmowę.

Przekonałeś mnie do Siebie na rozmowie. Jestem na Tak.

Edytowano przez Modis

Podaniem mnie nie porwałeś, ale  zapraszam na rozmowę, może dowiem sie o tobie czegoś więcej. 

Po rozmowie jestem na tak. Mile mnie zaskoczyłeś, rzadko widuje się osobę tak obeznaną z ts'em. :)

Po rozmowie na TAK

Tylko niech Cię pewność siebie nie zgubi...

Zapraszam na rozmowę, złap mnie na TS.

Krótko, na temat, generalnie rozmowa.

Rozmowa była, podarowałem sobie pytanie związane z TeamSpeak od strony technicznej. Nie widze przeciw wskazań, by nie dać ci szansy. Powiedziałem ci jedną ważną rzecz i powodzenia ;*

Edytowano przez Nakser

dBLc.png
Zgłoś się do Vertie lub Barklera w celu przeprowadzenia 2 etapu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore