Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
DepresyjnyPej

[Odrzucone][Podanie] frota

Polecane posty

1. Nick na TS3: frota
2. Wiek: 16
3. Doświadczenie: Jak dobrze wiemy TeamSpeak3 jest bardzo niezbędnym komunikatorem głosowym na większości serwerów minecraft, jak i nie tylko. Co też mogę śmiało powiedzieć, że miałem z nim dużą styczność na wielu sieciach. Posiadam ten program od 3 lat i jestem dobrze z nim zapoznany, co znaczy, że nie jestem w tym zielony. Także potrafię kulturalnie rozmawiać z ludźmi i mam raczej dobry kontakt z graczami, jak i administracją sieci. Spełniam także wszystkie wymagania dot. tworzenia kanałów, spacerów, nadawanie rang, etc.
4. Czy posiadasz Discorda?: Tak
5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Szczerze mówiąc jest mi na ten moment bardzo ciężko powiedzieć, ale myślę że z 1,5 miesiąca będzie, no może krócej :D
6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer? Wasza strefa jak i cubegame'a oraz skyblock'a, ma bardzo zgraną i rzetelną ekipę administracji i własnie to mnie do was przyciągnęło. Oprócz tego wasz TeamSpeak3 jest bardzo rozbudowany i rozmawia na nim wielu graczy, przez co chcę własnie na waszym TS3 wypełniać obowiązki Helpera TS3. Poznałem także trochę waszą ekipę i szczerze mówiąc są to mili i sympatyczni ludzie, więc czemu nie spróbować stać się jej częścią.
7. Opisz siebie: Nazywam się Maks i mam 16 lat. Pochodzę z województwa mazowieckiego, konkretnie ze stolicy. Chodzę do pierwszej klasy liceum na profilu biol-chem. Wybrałem akurat ten profil, ponieważ wiąże go z przyszłością, iż pragnę zostać w przyszłości psychiatrą. Po liceum mam zamiar pójść na studia medyczne w tym dziale. Moimi głównymi zainteresowaniami są - psychologia, siatkówka i programowanie. Psychologia głownie z takiego względu, iż jest to bardzo intrygujące, co siedzi w głowie ludzi oraz z czym się zmagają. Z takiego powodu chciałbym także im pomagać. Co do mojej osoby to jestem flegmatykiem. Co się z tym wiążę - jestem osobą pogodną, zrównoważoną emocjonalnie, o wysokim poziomie samokontroli, cierpliwy, dowcipny, potrafiąca poświęcić dużo czasu sprawie czy człowiekowi, potrafiąca słuchać oraz potrafiąca zachować spokój, nawet w trudnych sytuacjach. (Mój życiorys się zbytnio nie zmienił, więc postanowiłem wkleić sobie "Opisz siebie" z niedalekiej przeszłości podania na kidmoda cg).

Edytowano przez DepresyjnyPej
  • Lubię to 1

Format podania mnie nie zachwycił, jednakże nie jest ono złe. 

Wiem, że jesteś obeznany w temacie TS i mógłbym Ci od razu wystawić ocenę pozytywną, ale zamienię z Tobą parę zdań, żeby potwierdzić swoje przypuszczenia. Zapraszam Cię, więc na krótką pogawędkę.

tak 

Edytowano przez FuX
  • Dzięki! 1

Edytowałem podanie, bo oczy bolą od przewijania.
Zapraszam na rozmowę.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozmawiałem z tobą i po rozmowie jestem na nie.  Nie przygotowałeś się na rozmowę. Zadawałem ci w miarę łatwe pytania obejmujące minimum potrzebnej wiedzy.

Ale nie przekreślam twojej kandydatury. Może z naszej rozmowy wyniesiesz naukę, czego powinieneś się douczyć i przekonasz resztę moderacji.

• Lubię to 1

Podoba mi się Twoje podanie, kojarzę Ciebie nie tylko z aktywności na naszym TeamSpeaku, ale także z forum i serwerów, więc wszystko mnie skłania do wystawienia pozytywnej oceny.

Jednak chciałbym sprawdzić na jakim poziomie jest Twoja wiedza o zasadach panujących na naszym tsie. Zapraszam na krótką rozmowę.

Po rozmowie jestem w stanie stwierdzić, że wpasowałbyś się do naszej ekipy. Co do pytań z wiedzy to też wypadłeś całkiem nieźle.

Jestem na Tak.

Edytowano przez Modis
  • Lubię to 1

Dobrze napisane podanie i zadowalająca aktywność.

W związku z powyższym jestem na tak.

• Lubię to 1

Zobaczymy czy jesteś taki jaki napisałeś ^^

Kierunek rozmowa.

Doceniam twoje starania. Wole wystawić ocenę na rozmowie niż tutaj wymieniać ci błędy. Dowiemy się więcej na drugim etapie, o ile do tego dojdzie ;)

Edytowano przez Nakser

No cóż. To, że odpowiadam teraz pozytywnie na podanie nie oznacza, że nie masz czasu dobrze przygotować się na drugi etap.

dBLc.png
Zgłoś się do Vertie lub Barklera w celu przeprowadzenia II etapu

Edit. NO NIE PYKŁO

• Dzięki! 1
  • Smutny 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore