Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

HatroX

[PODANIE] HatroX_

Polecane posty

1. Nick w grze: HatroX_ 

2. Wiek: 19

3. Opisz siebie:
Cześć! Mam na imię Michał. Mam 19 lat (jak widać w punkcie drugim :p), chodzę do technikum o profilu informatycznym. Jestem osobą aktywnie spędzającą czas. Bardzo lubię różnego rodzaju wyprawy wycieczki, piesze lub rowerowe. Bardzo interesuję się WW2 - Mam tutaj na myśli zwiedzanie opuszczonych miejsc, zbieranie wszelkich znalezisk lub pozostałości (oczywiście tych symboliczny, które nie są tak dobrze zauważalne by nie psuć zabawy innym zwiedzającym). Kolejnym moim zainteresowanie, wręcz pasją jest astronomia. Posiadam swoje własne urządzenia (na które dosyć długo zbierałem) do obserwacji kosmosu. Głównie zajmuję się obserwacją księżyca, gdyż jest to obiekt położony blisko ziemi i naprawdę widać wiele szczegółów. Kolejnym takim obiektem jest Mars. Interesuję się nim ponieważ szukam tam "obcej cywilizacji", lub śladów, które po nich zostały, albo nowych obiektów które zostały dopiero stworzony (jestem pozytywnie nastawiony do tej teorii!). Przejdźmy do kolejnego zainteresowania - Psychologia. Od zawsze lubiłem obserwować społeczeństwo i robiłem to bardzo niedyskretnie, co było częstym powodem do zaczepki typu "na co się gapisz?!". Jestem osobą pomocną i miłą, ale też bardzo surową i pamiętliwą. Bardzo nie lubię lubię osób, które kłamią i nie toleruję ludzi fałszywych, ponieważ sam jestem szczery i uczciwy, czego wymagam od innych w stosunku do mnie. Bardzo chętnie nawiązuję kontakty z innymi ludźmi, co nie oznacza, że jestem nad wyraz rozgadany - Wolę rozmawiać na tematy, na które mam jakiekolwiek pojęcie. Nie jestem typem człowieka, który wstydzi się zapytać jeśli czegoś nie wiem, ponieważ bardzo lubię uczyć się nowych rzeczy i zbierać nowe doświadczenia. Kolejnym i za razem ostatnim zainteresowanie/pasją/stylem życia jest szeroko pojęta informatyka. Konkretniej, interesuję się zabezpieczeniami; bezpieczeństwem w sieci, no i oczywiście programowanie.    
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Ponieważ chcę przyczynić się do polepszenia sytuacji na serwerze. Jak wiadomo, anty cheat to tylko POMOC dla Administracji, a nie złoty środek na cheatera. Szerząca się plaga cheaterów jest na tyle nieznośna, że żeby to ogarnąć potrzeba więcej rąk do pracy. Jak już napisałem wyżej, lubię nawiązywać nowe kontakty na ts i siedzę tam dosyć często. Zauważyłem, że wielu graczy jednak sprzeciwia się cheaterom i oczekuje pomocy od administracji, a często jest tyle zgłoszeń, że nie ma szans, żeby administracja wyrobiła. Sam na szczęście nie miałem do czynienia z wieloma cheaterami, jeśli jakiś był to jako, że gram zazwyczaj z kimś od razu sprawa jest zgłaszana na ts'a, na "szczęście" częściej zdarzają się trolle.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?
Ok 2013 rok (6 lat, stary nick 01m). 
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?
2-3h dziennie zależnie od obowiązków. 

7. Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: tak

8. Czy posiadasz konto premium: tak

*9. Dodatkowe informacje: 

- Poprawiam statystyki na HnS; SbSG; CaveWars (niestety jest to ciężkie, ponieważ nie gram tam za dużo osób, jak już to gry ze znajomymi).
- Forum ogarniam dosyć dobrze, często się po nim przemieszczam. 

• Lubię to 4

Cześć ;)

Podanie mi się podoba - widać, że się do niego przyłożyłeś, co doceniam, tak samo jak aktywność na forum.

Napisz do mnie na pw, w celu ustalenia terminu rozmowy. 

Tak.

• Dzięki! 2

Zobaczymy co powiesz na rozmowie...

Niech będzie, tak.

• Dzięki! 2

Kierunek rozmowa.

Po rozmowie jestem na tak.

• Dzięki! 1

Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.

Bardzo ładne podanie, miło się je czyta oraz można się sporo z niego o Tobie dowiedzieć. 
Chętnie z Tobą porozmawiam, wydajesz się być ciekawą osobą.

Kierunek rozmowa :)

Nie mam zastrzeżeń co do rozmowy, wydajesz się być ogarnięty - Jestem na tak. 

• Dzięki! 1
  • Haha 1

Nie mam się do czego przyczepić.

Zapraszam na rozmowę.

Bardzo fajna i dynamiczna rozmowa.

Jestem na tak.

• Dzięki! 1

Zapraszam na rozmowę.

Miło się słuchało Twoich wypowiedzi. Jestem na Tak.

• Dzięki! 1

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore